مکانیک سیار در تهران | امداد خودرو سیار در تهران | تعمیرکار سیار در تهران

مکانیک سیار

مکانیک سیار ( تعمیرکار سیار ) از خدمات امداد خودرو 786 بشمار می رود. مجموعه ما قادر به ارائه خدمات امداد خودرو در تمام شهر تهران و حومه با استفاده از بروزترین تجهزیات و امکانات مکانیکی می باشد. خدمات تعمیر سیار خودرو در تهران، تمامی خودروها اعم از تعمیر خودرو خارجی و تعمیر خودرو ایرانی را شامل می شود. همچنین در صورت لزوم امکان تعویض قطعات خودرو در محل خرابیس ماشین نیز وجود دارد.

شما عزیزان می‌توانید با یک تماس با تعمیرکار سیار، در هر جای تهران که هستید در کمترین زمان شاهد تعمیر خودرو در محل باشید.

مکانیک سیار در تهران | امداد خودرو سیار در تهران | تعمیرکار سیار در تهران

تماس با مکانیک سیار : 09937906264

چه زمانی برای تماس با مکانیک سیار در تهران مناسب است؟ هر زمان که خودروی شما دچار خرابی شود، صدایی تولید می‌کند که قبلاً شنیده نمی‌شد، و هر چیز دیگری، مهم نیست که خرابی خودرو چه باشد، چند نقص کوچک می‌تواند اضافه شود و در حین حرکت آسیب بیشتری به ماشین شما وارد کند.

س از تماس با تعمیرکار سیار ، آنچه را که می بینید توضیح دهید، با توجه به اظهارات آنها، مکانیک سیار ابزار و تجهیزات معمولی و سایر موارد ضروری را نیز برای تعمیر در محل به همراه خواهد داشت.

تعمیرکار سیار مجموعه امداد خودرو 786 پس از آگاه شدن از خرابی ماشین در محل، خودرو شما را عیب‌یابی نموده و در مترین زمان خودرو شما را در محل خرابی ماشین تعمیر خواهد کرد.

خرابی خودرو به دلایل مختلفی در هر جا و هر زمانی امکان دارد اتفاق بیفتد. در اختیار داشتن شماره مکانیک سیار در تهران می‌تواند تا حدود بسیار به آرامش خاطر رانندگان در جاده‌ها کمک نماید. تعمیرکار سیار ماهر، خودرو شما را با کمترین هزینه و بصرفه‌ترین قیمت تعمیر می‌نماید.

حمل خودرو با خودرو بر در مواقعی امکان دارد لازم باشد. اما در اکثر مواقع خودرو قابل تعمیر و بسیار ازمشکلات با تعویض قطعات رفع خواهد شد.

مکانیک سیار در تهران

خدمات مکانیک سیار به منظور تعمیرات انجام شده در محل حادثه یا مشتری است خدمات امداد خودرو تهران 786 شامل دو بخش است :

 • مکانیک سیار ( مکانیک تخصصی )
 • حمل خودرو سیار

تمامی پرسنل مکانیک سیار به منظور خدمت رسانی موثر و ایجاد احساس امنیت و آرامش برای مردم نیازمند کارت شناسایی، گواهینامه های ویژه، لباس فرم و تجهیزات و آبزار آلات کامل شامل: جعبه  بکس  ، آچار آلن ٰ جک و…  و  قطعات دیگر هستند که  به عنوان مولد رشته استفاده می شوند.

برای مکانیک سیار وسایل نقلیه داخلی، باید کلاچ، تسمه انتقال، سیم کلاچ، پمپ روغن، کابل دریچه گاز، لاستیک کلاچ، فیوز، درب رادیاتور، درپوش رادیاتور، لوله و شمع وجود داشته باشد. اما در حین تعمیر توسط مکانیک سیار ، خودروی آسیب دیده خودرو وارداتی باشد، تیم امداد و نجات مکانیک سیار ویژه ما برای رفع مشکل شما اعزام می شود، در صورت وجود قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، شرکت بدنه خودرو را تعمیر و قطعه را تعویض می کند.

مکانیک سیار در تهران | امداد خودرو سیار در تهران | تعمیرکار سیار در تهران

خدمات مکانیک سیار ( تعمیرکار سیار )

خدمات مکانیک سیار توسط امداد خودرو 786، موارد بسیاری را در بر می‌گیرد. خرابی خودرو به هر دلیلی که باشد، توسط تعمیرکار سیار در محل رفع خواهد شد. امداد خودرو سیار در تهران برای تعمیر خودرو شما از قطعات اصلی و اورجینال جهت تعویض قطعه خودرو استفاده می‌نماید. ( البته در صورت لزوم )

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در جاده‌ها برای افراد رخ می‌دهد، خرابی و ایراد قطعات خودرو و در آخر خاموش شدن خودرو می‌باشد.

قیمت تعمیر خودرو در محل توسط تعمیرکار سیار ( مکانیک سیار ) بر اساس میزان نرخ اتحادیه محاسبه می‌شود. امداد خوذرو سیار 786 در اول تا آخر روند تعمیر خودرو شما در محل خرابی تا برطرف شدن کامل ایراد خودرو شما در کنار شما خواهد بود.

تمامی مراحل روند تعمیر خودرو توسط تعمیرکار سیار در تهران از لحظه تماس تا تعیین قیمت تعمیر ماشین، تماماً با هماهنگی انجام خواهد شد.

در هیچ شرایطی خودروی دارای خرابی را روشن یا با آن رانندگی نکنید. این کار باعث می‌شود تا ایراد خودروی شما چند برابر شده و به دیگر قطعات خودروی شما آسیب جدی برساند. در این زمان از طریق تماس با مکانیک سیار مطمئن می‌توانید نسبت به تعمیر خودرو خود اقدام کنید.

امداد خودرو سیار و تمام وقت 786 با ارائه خدمات تعمیر سیار خودرو در تهران در خدمت تمام رانندگان خواهد بود.

تماس با مکانیک سیار

خدمات مکانیک سیار تهران شامل انواع حمل خودرو و حمل و نقل راننده و تعمیر در محل با مکانیک سیار می باشد. بنابراین مردم به کمک شرکت امداد خودرو تهران 786 که دارای مجوز است از طریق وب سایت رسمی و تماس با 118 و یا حتی برقراری تماس با مرکز و (INMAD) نیاز دارند که این حادثه را برای اپراتور مرکز تماس توضیح دهد.

در صورت نیاز به کارشناس باید آموزش کامل داده شود و امدادگر یا (مکانیک سیار) به محل اعزام شود و در صورت تعمیر یا تعویض قطعه نسبت به رفع نقص اقدام نماید.

در زمان درخواست مکانیک سیار اگر خودروی مشتری در بزرگراه است، خدمات تعمیر در محل باید در عرض 10 دقیقه تعمیر شود تا از تصادفات ترافیکی و بزرگراهی جلوگیری شود. از جمله مواردی که می توان به عنوان نمونه ذکر کرد:

 •  تعمیر گیربکس
 •  تعویض کابل کلاچ
 •  تعویض شیلنگ رادیاتور
 • فیوز را تعویض کنید
 • تعویض لاستیک
 • تعویض پمپ بنزین

از جمله موارد قابل توجه در مکانیک سیار داشتن قطعات لازم در محل مورد نظر می باشد.

سهولت در استفاده از مکانیک سیار

تمام تیم های مکانیک سیار مجهز به موقعیت یابی آنلاین و سیستم GPS Shri هستند . با استفاده از تیم های مکانیک سیار ، در زمان ثبت درخواست استفاده از مکانیک سیار امدادگران به سرعت شناسایی می شوند و نزدیک ترین افراد به شما مراجعه می کنند . به همین دلیل هم اکنون شماره تماس مکانیک سیار امداد خودرو تهران 786 را در گوشی خود ذخیره کنید تا در صورت نیاز به راحتی و به آسانی به ما دسترسی داشته باشید .

شرکت آقای امداد با اخذ مجوزهای رسمی از ارگان های مربوطه فعالیت خود را در شهر تهران و حومه آغاز کرد و هم اکنون به عنوان قدرتمندترین و معتبرترین شرکت امدادی و مکانیک سیار استان شناخته می شود.

 

امروزه حدود 200 نفر برای امداد خودرو تهران 786 کار می کنند که از این تعداد 120 نفر در حمل و نقل خودرو و 80 نفر در تعمیر و عیب یابی خودرو کار می کنند. با توجه به آمار روزانه و پیگیری های متعدد شرکت مشتریان عزیز پس از انجام خدمات ، رضایت بالای مشتریان جناب آقای امداد همچنان پیشرو شرکت های خودروسازی امداد است . و مشوقی برای ارائه خدمات بهتر و به روزتر باشد . در صورت نیاز به مکانیک سیار در شمال تهران با ما تماس بگیرید.

تعویض تسمه تایم خودرو توسط مکانیک سیار

یکی از خدمات تعمیرکار سیار تعویض تسمه تایم خودرو در محل می باشد. تسمه تایم یکی از مهمترین قطعات خودرو محسوب می‌شود. بهتر است قبل از خراب شدن ماشین نسبت به تعویض تیمه تایم خودرو اقدام کنید.

عدم تعویض به موقع تسمه تایم باعث خرابی خودرو در جاده می شود. در صورت بروز این مشکل، تسمه تایم توسط مکانیک سیار 786 محلی شما تعویض خواهد شد.

تعویض دینام توسط مکانیک سیار

دینام یکی از قطعات اصلی خودرو است که وظیفه شارژ باتری را بر عهده دارد. اگر خودروی شما با این مشکل مواجه است، مکانیک سیار امداد خودرو 786 خودروی شما را در محل تعمیر خواهد کرد. گزینه های جایگزین شامل انواع خودروهای هیوندای، سایپا، 206، پراید، پژو، خودروهای چینی، خودروهای سانتافه و سایر خودروهای ایرانی و خارجی می باشد.
تیم کارشناسان امداد خودرو سیار 786 در وهله اول مشکل خودروی شما را تشخیص خواهند داد. سپس در محل خودرو را تعمیر می کنند و در صورت نیاز قطعات را تعویض می کنند.

مکانیک سیار در تهران | امداد خودرو سیار در تهران | تعمیرکار سیار در تهران

تعمیرکار سیار خودرو ( مکانیک سیار )

آگاهی از نحوه خدمات سیار خودرو (در تهران) یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید درمورد خودرو از آن اطلاع داشته باشید. تعویض به موقع قطعات خودرو سبب جلوگیری از بسیاری از اتفاقات خواهد شد.

هنگامی رانندگی، هر موقع که به تعویض قطع خودرو نیاز داشتید، می‌توانید تنها با یک تماس با تعمیرکار سیار از خدمات امداد خودرو سیار در تهران و بسیار از هزینه‌های اضافی و بیهوده بهره‌مند و جلوگیری نمایید.

بارزترین ویژگی‌های خدمات تعمیرکار سیار امداد خودرو 786، قیمت مناسب تعمیر خودرو سیار، استفاده از قطعالت اصلی، اعزام فوری مکانیک سیار در محل و همچنین امدا خودرو سیار در سریعترین زمان ممکن می‌باشد.

مکانیک سیار تهران

هر کسی این تجربه را کرده است خودرو او در هر جای تهران و یا در پارکینگ خانه خود دچار مشکل و خرابی شده است و دیگر قادر به حرکت نیست. در این مواقع باید از خدمات تعمیرکار سیار در محل خرابی استفاده کرد.

در این مواقع باید تعمیرکار سیار در آن محل بشکل سیار حضور داشته و علت خرابی خودرو را جویا شده و خدمات امداد خودرو سیار را ارائه نماید.

امداد خودرو 786 در این مدت زمان تلاش کرده تا از بروزترین تجهیزات و امکانات جهت امداد خودرو سیار در تهران بهره بگیرد.

در صورت احتیاج به امدادخودرو سیار در تهران ( مکانیک سیار در تهران )، می‌توانید با شماره مکانیک سیار (09937906264) تماس بگیرید. در این صورت نزدیک‌ترین تعمیرکار سیار را به محل خرابی خودرو اعزام خواهیم کرد.

امداد خودرو سیار شبانه 786 آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان در تمامی مناطق تهران خواهد بود.

مکانیک سیار در تهران | امداد خودرو سیار در تهران | تعمیرکار سیار در تهران

ویژگی‌های مکانیک سیار

یک تعمیرکار سیار در تهران، مشخصات گوناگونی دارد که آن را از سایر مکانیک‌های خودرو متمایز خواهد کرد. یکی از این مشخصه‌ها سریع بودن و مجهز بودن این مکانیک‌ها می‌باشد.

تعمیرکار سیار باید از نظر امکانات و تجهیزات لازم جهت تعمیر خودرو کامل بوده و همه‌ی نیازهای افراد را شامل شود.

در ادامه باید تاکید کنیم که کامل بودن ابزار و تجهیزات تعمیرکار سیار کافی نیست، بلکه باید برای یک تعمیرکار سیار مهارت وجود داشته باشد تا بتواند از ابزار استفاده کند. در واقع، یک مکانیک سیار تهران باید با تجربه و ماهر باشد، زیرا سرعت و دقت هر دو مهم ترین موارد در تعمیر خودرو هستند.

آیا مکانیک سیار مطمئن است ؟

سوابق کیفری و حرفه ای کلیه تمامی نیروهای مکانیک سیار مورد بررسی قرار می‌گیرد و سابقه بد و بیماری خاصی ندارند. این افراد تایید شده هستند و کاربر نگران این موضوع نباشند. از سوی دیگر امداد خودرو 786 درخواست های خدماتی از 0 تا 100 را رصد کرده و در صورت مشاهده کوچکترین مشکل اقدام خواهد کرد.

برخلاف ساختار عملیاتی بسیاری از اپلیکیشن ها و وب سایت هایی که خدمات تعمیر و نگهداری ارائه می کنند، مجموعه ما واسطه ای بین ارائه دهنده خدمات و مشتری نیست. در واقع سامانه ارائه خدمات امداد خودرو 786 ارائه دهنده اصلی و مسئولیت ارائه خدمات را بر عهده خواهد داشت.

مکانیک سیار در جنوب تهران

تعمیرکار سیار زیادی در جنوب تهران وجود دارد اما در شرایط ترافیکی سنگین دسترسی به این افراد سخت می شود. مکانیک سیار امداد خودرو 786 در جنوب تهران با اعلام آمادگی جهت ارائه خدمات مکانیکی سیار سعی.در ارائه بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن به رانندگان محترم خودرو دارد.

مکانیک سیار غرب تهران

مکانیک سیار غرب تهران به دلیل تردد خودروها در غرب تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیرکار سیار غرب تهران با توجه به اینکه باید ساعت ها کار کنند نیاز به استحکام بالایی در این زمینه دارند. امداد خودرو سیار 786 با تلاش برای تامین این انرژی آماده کمک به شما در غرب تهران می باشد.

مکانیک سیار شرق تهران

منطقه شرق تهران با خروجی بزرگراه مشهد یکی از مهمترین مسیرهای شرق تعمیرکار سیار در شرق تهران محسوب می شود و تعمیرکار سیار همواره به عنوان یکی از مهم ترین امکانات جاده ای برای مسافران در جاده ها مطرح بوده است. هر زمان که در جاده هستید یا در شهر سفر می کنید، لازم است شماره مکانیک سیار در شرق تهران را به همراه داشته باشید.

قیمت مکانیک سیار در تهران

قیمت تعمیر خودرو توسط مکانیک سیار در تهران بستگی به نوع خودرو و آسیب های ناشی از آن دارد. هر سرویس خودرو بر اساس قطعاتی که استفاده می کند، تقلبی یا اصل بودن، نوع خدماتی که ارائه می دهد، روش فنی و موارد دیگر، قیمت های خاص خود را دارد. هنگام تماس با ما برای بازدید و تعمیر خودرو خود در محل می توانید قیمت امداد خودرو سیار را جویا شوید.

بهترین قیمت  مکانیک سیار در محل

هزینه های تعمیر ماشین توسط مکانیک سیار در امداد خودرو 786 بر اساس تعرفه مصوب می‌باشد، تمامی این مخارج و هزینه‌ها شامل حقوق و مواد مصرفی می باشد که امکان دارد با توجه با قیمت‌های موجود در بازار دارای تغییراتی باشد.

گاهی اوقات با توجه به نحوه خرابی خودرو، قیمت تعمیر مکانیکی سیار نیز به همان نسبت تغییر خواهد کرد و در صورت موافقت، خودروی شما تعمیر می شود. البته باید توجه داشت که قیمت تعمیر شامل دستمزد نمی شود و به نوع قطعات استفاده شده برای خودرو بستگی دارد.

مکانیک سیار امداد 786

امداد خودرو تهران 786 با سالها تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیر و مکانیکی سیار انواع خودرو ایزانی و خارجی، امداد رسانی خودرو سیار به انواع خودروهای سواری یا SUV اعم از مکانیک سیار رنو ( نمایندگی رنو در تهران ) – تعمیر سیار ساندرو – تعمیر سیار تندر90 – تعمیر سیار سراتو – تعمیر سیار ساینا – تعمیر سیار تیبا – تعمیر سیار دانا – تعمیر سیار تویوتا – تعمیر سیار سمند – تعمیر سیار 206 – تعمیر سیار 207 – تعمیر سیار 405 – تعمیر سیار جک – تعمیر سیار ام جی در اسرع وقت انجام خواهد داد.

شماره مکانیک سیار در تهران

امداد خودرو تهران بصورت سیار در رتهان یکی از مهم ترین خدماتی است که باید در جاده ها انجام داد. در صورت بروز حادثه امداد خودرو تهران بلافاصله مکانیک سیار خود را به محل مورد نظر اعزام می کند و با اقدام مورد نظر از احتمال تصادف جلوگیری می کند.

امداد خودرو در تهران یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات و اعزام مکانیک سیار در تهران با سالها سابقه در سرویس دهی به انواع خودروهای خارجی و ایرانی می باشد. مرکز امداد خودرو در تهران خدمات مختلفی از جمله حمل خودرو با یدک کش خودرو، حمل خودرو با جرثقیل، حمل خودرو در محل، سرویس باتری، مکانیک سیار، حمل خودرو، سوخت سیار، تعمیر پنچر سیار را ارائه می دهد.

ما در تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران این خدمات را با قیمت مناسب تری نسبت به سایرین به شما ارائه می دهیم. برای دریافت خدمات با شماره مکانیک سیار در محل تماس حاصل فرمایید.

شماره مکانیک سیار: 09937906264

مزایای استفاده از خدمات مکانیک سیار

 • مکانیک سیار فوری: یکی از مزایای تماس با مکانیک سیار ساعته ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به محل خرابی خودرو می باشد. این امر با استفاده از افراد حرفه ای و انواع یدک کش در تهران آسان شده است.
  فرقی نمی کند در کجای شهر هستید، فقط با شماره امداد خودرو ما تماس بگیرید تا با توجه به مشکل خودرو نزدیکترین امداد را به محل شما ارسال کنیم.
 • ارائه خدمات شبانه روزی: ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس هستیم. اگر ماشین شما در هر مکان و هر زمان خراب شد، ما خدماتامداد خودرو تهران 786 ساعته را در محل شما در کمترین زمان ارائه می دهیم. شایان ذکر است که ما سلامت خودرو شما را با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی ضمانت می کنیم.
 • تعیین هزینه مشخص توسط مکانیک سیار: کلیه قیمت های مرتبط با تعمیر خودرو توسط مکانیک سیار ثابت هستند، هزینه های محتمل ارائه کمک برای خودروی شما با نرخ اتحادیه برابر است و هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.
 • بهترین تعمیرکاران و بهترین مکانیک سیار: تمامی کارشناسان ما در امداد خودرو در تهران ما واجد شرایط و آموزش دیده اند. کیفیت ارائه خدمات یکی از اولویت های ما است و باعث تسریع در ارائه خدمات و کاهش هزینه ها می شود.

تعمیرکار سیار در تهران

مراکز خدمات خودرو تهران در تمامی نقاط تهران در حال کار هستند. ما با استفاده از کادر حرفه ای خود بهترین خدمات یدک کشی و جابجایی را در محل پس از مشاوره ارائه خواهیم داد. خدمات مکانیک سیار فوری برای خودروهای ایرانی، خودروهای لوکس مانند هیوندای، چک و سایر برندها امکان پذیر است.

همانطور که پیشتر گفته شد رجلب رضایت شما عزیزان برای ما مهمتر از هر چیزی می‌باشد. ما آماده ارائه امداد رسانی سیار خودرو با گارانتی برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی هستیم. اگر خودرو در حین عملیات نجات در محل تعمیر نشود، بدون آسیب به محل کار مجاز منتقل می شود.

ما بهترین خدمات مکانیک سیار را در زمان کوتاه با قیمت مناسب و کیفیت بالا به شما ارائه می دهیم.

چرا امداد خودرو تهران 786

به منظور جلب رضایت مشتریان، تیم امداد خودرو در محل 786 در تهران سامانه خدمات امدادی خود را در سراسر تهران راه اندازی کرد. تماس با مکانیک سیار مجموعه ما مزایای بسیاری دارد که مهمترین قیمت مناسب تعمیرات خودرو می‌باشد.

شماره مکانیک سیار: 09937906264

اقدامات تیم های مکانیک سیار به صورت منظم و دوره ای رصد و بررسی می شود و در صورت بروز مشکل به لطف ضمانت کلیه خدمات خسارت به طور کامل به شما عزیزان پرداخت خواهد شد. هدف ما برای مکانیک سیار امداد خودرو تهران 786 ارائه بهترین خدمات سیار با بالاترین کیفیت با قیمت مصوب و منصفانه است که به فضل الهی توانسته ایم به آن دست یابیم.