حمل خودرو در تهران

حمل خودرو

حمل خودرو در شرایط ایمن یکی از ویژگی های امدادخودرو 786 می باشد. حمل خودرو به مکانیک، حمل خودرو به نمایندگی های سراسر کشور در طول روز انجام می شود..حمل و نقل خودروهای لوکس، صفر، تصادفی و غیره با ماشین قابلیت اطمینان، وقت شناسی و تجربه کاری بالا را نشان می دهد.

مهم ترین نکته در حمل و نقل خودروهای مختلف، چه خودروهای لوکس و چه خودروهای صفر کیلومتر، رسیدن سالم و بدون آسیب به مقصد است که نیاز به تجربه کافی و مهارت لازم دارد. از همه مهمتر حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین یکی از امتیازات امدادخوردرو سیار 786 باربری می باشد.

سالانه میلیون ها خودرو به نقاط مختلف جهان توسط خدمات حمل خودرو منتقل می شود. در روزهای اولیه تاسیس این سرویس حمل خودرو بیشتر برای خودروهای نو بود. اما حمل خودرو در این سال ها دیگر می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • حمل خودرو رایگان برای مراجعه به تعمیرگاه
 • حمل خودرو لوکس با امنیت کامل
 • حمل خودرو تصادفی به مراکز بیمه.
 • حمل خودرو ای که نیاز به تعمیر دارند به گاراژ

حمل خودرو به سرتاسر دنیا با کمک هواپیما، کشتی، قطار و انواع باربری مانند کامیون و تریلر حمل خودرو انجام می شود.

در مقالات دیگر به ارائه جزییاتی در مورد رایج ترین روش های حمل خودرو جاده ای در ایران یعنی حمل خودرو با ماشین و تریلی می پردازیم.

دلایل استفاده از خودرو بر

 • دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید از خدمات حمل و نقل خودرو استفاده کنید، به عنوان مثال می خواهید به سفر بروید اما رانندگی در جاده را دوست ندارید و می خواهید ماشین شما در مقصد همراه شما باشد. یا خدای ناکرده در جایی تصادف می کنید و می خواهید ماشین را برای تعمیر به محل مورد نظر ببرید.
 • گاهی اوقات می خواهید ماشین خود را برای کسی بفرستید که مدتی از آن استفاده کند. در این شرایط رانندگی با خودرو برای شما اتلاف وقت و هزینه است و ترجیح می دهید از کمک اپراتورهای خودرو برای حمل خودرو و رساندن آن به مقصد استفاده کنید.
 • حتی گاهی اوقات، فروشندگان خودرو از حمل و نقل های معتبر خودرو کمک می گیرند تا خودروهای خود را در سریع ترین زمان ممکن جابجا کنند. صرف نظر از دلیل نیاز به استفاده از خدمات حمل و نقل خودرو، می توانید با تکیه بر امدادخودرو سیار786و کمک گرفتن از این گروه از خدمات، خودرو را با خیال راحت به مقصد برسانید.
 • رانندگان ما قادر به حمل وسایل نقلیه سنگین از جمله کامیون، مینی بوس، لیفتراک و غیره هستیم. علاوه بر وسایل نقلیه سنگین، می توانیم کانتینرهای بزرگ را نیز حمل کنیم. نکته مهم این است که همه حمل و نقل ها نمی توانند ماشین های سنگین مانند کامیون و تراکتور را حمل کنند، اما امداد خودرو 786 به خود می بالد که می تواند غول های بزرگ را نیز حمل و نقل کند.
 • رانندگی با ماشین تصادفی بدون پلاک

 

تردد خودروهای خراب در جاده تهران

ما در تمام نقاط تهران یدک کش های باکیفیت داریم. و سرعت کار ما را افزایش می دهد. علاوه بر حمل و نقل های پیشرفته خودرو، رانندگان با تجربه ای نیز داریم که گاهی اوقات می توانند با یک بررسی ساده عیب خودروی شما را برطرف کنند و مجبور به حمل و نقل خودرو نباشید و اگر مشکل خودرو شما جدی است، پاکسازی کامل انجام می شود و سرعت شما را بالا می برد. به نزدیکترین تعمیرگاه مجهز و مطمئن و با برخورد مناسب و حرفه ای تا پایان راه همراه شما هستند.

حمل و نقل ماشین های مسابقه ای و حمل ماشین آلات کشاورزی

 

برای جابجایی خودروهایی که نمی توانند در جاده ها حرکت کنند، باید از ترانسپورتر استفاده کنیم. مهم نیست چقدر راننده خوبی هستید، گواهینامه رانندگی ماشین مسابقه ای در جاده ندارید، یا هر چقدر هم که تراکتورتان قوی و محکم باشد، نمی توانید آن را در جاده ها رانندگی کنید تا یک ماشین دیگر بفرستید.

در عین حال بهتر است بگوییم که برای تحویل خودرو خود به این مجموعه گارانتی دریافت خواهید کرد که بر اساس آن در صورت بروز مشکل در خودروی شما در زمانی که متعلق به این مجموعه است، مسئولیت کامل آن بر عهده ما خواهد بود. برای خسارتحمل و نقل خودروهای لوکس حمل و نقل خودروهای کلاسیک و وارداتی را فقط به امداد خودرو سیار 786 بسپارید.

انواع خدمات ما :

 • برخی از افراد فنی ما از خودروی چرخ دار برای افزایش ایمنی خودرو در هنگام رانندگی استفاده می کنند و چرخ ها را می بندند تا آنها را در یک جاده خاص نگه دارند
 • وجود تعداد زیادی از نمایندگی های خودرو در سایت خودرو بار پارس به این معنی است که همیشه می توانید خدمات نمایندگی خودرو تهران را به صورت آنلاین پیدا کنید.
 • در امدادخودرو786طبق ضوابط امنیتی حمل خودرو به خرابه فقط با بررسی مدارک راننده امکان پذیر است.
 • اگر وسیله نقلیه شما بی حرکت است، یک درخواست حامل ثبت کنید و آن را به محل مورد نظر منتقل کنید.
 • کلیه تحویل و تحویل خودرو در تهران پس از اتمام کار به شما فاکتور یا رسید خدمات ارائه شده را می دهد که باید آن را تا اطلاع از نتیجه نهایی نگه دارید و سپس در صورت بروز مشکل می توانید با آن تماس بگیرید.
  • در امداد خودرو سیار786 می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید و در زمان اتمام کار از خودرو بار خدمات فوری دریافت کنید. ما برای ارزیابی عملکرد رانندگان در هر شهر با شما تماس خواهیم گرفت. و نظرات شما به طور مستقیم رتبه یک فرد را افزایش یا کاهش می دهد.

نحوه محاسبه قیمت

 • هزینه جابجایی خودرو بستگی به مسافت، نوع و ارزش خودرو (به ارزش بیمه نامه)، استفاده از جرثقیل بالابر، آب و هوای جاده و … دارد. بستگی دارد تیم خودرو بار و امداد خودرو پارس دارای کارت سلامت راننده، کارت راننده حرفه ای، کارت هوشمند راننده دولتی می باشد.
 • هنگام رزرو سرویس تحویل خودرو، تاریخ تحویل اغلب نقش زیادی در هزینه تحویل خودرو دارد. بهترین سناریو این است که ترانسفر خودروی خود را در اسرع وقت در روز انتقال رزرو کنید.
 • مسافت بزرگترین عاملی است که هزینه حمل و نقل خودرو را افزایش می دهد، توجه به این نکته مهم است که هزینه حمل بین المللی خودرو با حمل خودرو داخلی متفاوت است.
 • حمل و نقل خودرو با جرثقیل باید با قوانینی مطابقت داشته باشد که در صورت عدم توجه به آن، در هنگام جابجایی خودرو به بدنه خودرو آسیب رسانده و باعث آسیب بیشتر شود.
 • بنابراین رعایت این نکات هنگام جابجایی خودرو نکته مهمی است که هر یدک کش در تهران بداند. تعمیر وسایل نقلیه آسیب دیده توسط جرثقیل حمل آنها به نزدیکترین مکان در بزرگراه ها و بزرگراه ها توسط باربری انجام می شود.تفاوت بین رانندگی یک کامیون تخت و یک تریلر فشاری چیست؟
 • مهم ترین تفاوت بین جابجایی ماشین با ماشین و تریلر زمان عبور است. از آنجایی که وسیله نقلیه بلافاصله پس از بارگیری وسیله نقلیه و صدور بیمه نامه و بارنامه به مقصد می رود، در صورتی که تعداد وسایل نقلیه مورد نیاز برای حمل یکسان باشد تریلر بسیار سریعتر از تریلر به مقصد می رسد. صبر کنید تا تمام شود.
 • برای بارگیری و تخلیه خودرو در صورتی که تریلی اجازه تردد در سطح شهر را نداشته باشد، می توان آن را بارگیری و تخلیه کرد، خودرو را می توان در سطح شهر تردد کرد و در محلی که مشتری مشخص کرده است، بارگیری و تخلیه کرد. ممنوع. معمولاً هنگام ورود به شهر در پارکینگ. خوب هزینه حمل و نقل خودرو با خودروی سواری بیشتر از کامیونی است که چندین خودرو را حمل می کند.

 

حمل خودرو با تریلی و کفی

استفاده از جرثقیل برای حمل خودرو بسیار رایج است . امروزه حمل خودرو توسط باربری ها مانند کامیون های تک و تریلری های کفی دار انجام می شود. حمل خودرو ایمنی و سرعت حمل و نقل خودرو را افزایش داده اند، زیرا در صورت حمل خودرو با جرثقیل خطر آسیب برخورد خودرو وجود دارد.

سرویس حمل خودرو برای کارخانجات خودروسازی بسیار مهم است زیرا تحویل خودرو بدون مشکل و آسیب به مشتری بسیار مهم است. از سوی دیگر، بسیاری از افراد تمایلی به رانندگی با خودروی جدید خود ندارند و می خواهند خودرو قبل از پلاک گذاری توسط شرکت های حمل خودرو حمل شود.

تمامی این موارد استفاده از کریرهای مطمئن حمل خودرو را برای جلوگیری از هرگونه حادثه و خسارت ضروری می سازد. این کارخانه ها نه تنها از خودرو، بلکه بسته به مسافت مورد نظر از قطار، کشتی و کامیون نیز برای حمل خودرو استفاده می کنند.

تریلی خودروبر برای حمل خودرو

از تریلی خودرو بر که دارای انواع کفی مناسب برای حمل خودرو است برای انتقال انواع خودرو به شهرهای داخلی و خارجی استفاده می شود. بسته به نوع حامل، 6 تا 8 خودرو را می توان با این تریلرها یدک کشید و با این روش حمل خودرو از سرعت بالاتری برخوردار خواهد بود. مزیت این روش حمل خودرو هزینه کمتر حمل و نقل نسبت به کامیون های کوچک تر است.

نکات مهم قبل از شروع حمل خودرو

قبل از بارگیری و تخلیه خودرو در ارتباط با حمل خودرو بهتر است به نکات زیر در این رابطه توجه کنید :

قبل از شروع دریافت خدمات حمل خودرو ماشین خود را تمیز و مرتب کنید . به این ترتیب از تمام لک ها و ایرادات ظاهری آن را متوجه می شوید و فکر نمی کنید که نتیجه حمل و نقل خودرو است.

قبل از حرکت خودرو و شروع خدمات حمل خودرویتان خودرو را با مشخصات قیمت به کارشناسان نشان دهید و بلافاصله نتایج را به کارشناسان ارائه دهید و بر اساس قیمت شرایط خدمات را بررسی و تایید کنید

لازم است بدانید که بیمه بدنه در حمل خودرو مربوط به حامل نیست و بیمه ای جداگانه از بیمه خودرو در هنگام حمل خودرو است.

حمل خودرو امداد خودرو 786

یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین و همچنین بهترین مجموعه های فعال در ارائه خدمات حمل خودرو شرکت معتبر امداد خودرو 786 است که در حال حاضر با دارا بودن بیش از صد و پنجاه خودرو در اندازه ها و شرایط و تجهیزات مختلف در زمینه حمل خودرو به ارائه خدمات حرفه ای و ایمن حمل خودرو از تمامی نقاط تهران به تمامی نقاط کشور مشغول است.

در همین رابطه باید خدمت شما عزیزان عرض نماییم که تمامیه خدمات حمل خودرو توسط امداد خودرو 786 توسط بهترین و زبده ترین نیروهای متخصص و با ایمنی و قیمت مصوبه قانونی صورت و انجام می پذیرد و به این دلیل جای نگرانی نخواهید داشت.

کافی است در صورت تمایل و یا داشتن هرگونه سوالی با شماره تماس های ما که در وبسایت رسمی امداد خودرو 786 موجود است تماس گرفته و تمام سوالات و فرمایشات خود را با کارشناسان زبده ما از طریق تلفن در میان بگذارید و یا درخواست حمل خودرو را ثبت نمایید.