یدکش خودرو در تهران

یدک کش خودرو

مشکل رایجی که هر راننده در حین رانندگی با آن مواجه می شود خاموشی ناگهانی ماشین درجاده است که در این صورت باید با امدادخودرو 786 تماس بگیرید تا ماشین شما را به تعمیرگاه ببرد. جرثقیل  و یدک کش نوعی خودرو است که بیش از دو تن وزن دارد.

البته قبل از هر چیزی توجه داشته باشید تعمیر خودرو در محل امکان پذیر خواهد بود یا خیر. در صورت امکان تعمیر ماشین در همان محل خرابی خودرو کافیست با درخواست مکانیک سیار در کمترین زمان شاهد تعمیر خودرو خود باشید.

این موتورها شبیه جرثقیل ها هستند زیرا دارای سیستم های اتوماتیک قدرتمند و اهرم هایی هستند که چرخ و زیر وسیله نقلیه آسیب دیده راروی اهرم  قرار می دهند و آن را بلند می کنند موتوراین ماشین‌ها شباهت زیادی به جرثقیل دارند، یعنی دارای سیستم هیدرولیک بسیار قوی و اهرمی هستند که در زیر ماشین آسیب دیده قرار می‌گیرند و با حرکت دادن چرخ‌های ماشین می‌توان آن را جابه‌جا کرد.

یدک کشی و حمل خودروهای لوکس و معمولی شامل SUV، سدان و هاچ بک در تمامی نقاط تهران در دسترس دوستانی که در هر شرایط و به هر دلیلی نیاز به استفاده از خدمات یدک کش خودرو  نیاز دارند می باشد و در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از تهران و حتی هر روزی از سال فرقی نمی کند تعطیلات رسمی باشد و یا حتی لحظه تحویل سال تیم یدک کش خودرو همیشه و همه جا با داشتن بزرگترین ناوگان امداد رسانی و یدک کش خودرو آماده ارائه حرفه ای ترین و ایمن ترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

یدک کش خودرو در تهران

یدک کش خودرو در تهران

یکی از مهمترین خدمات مورد نیاز برای تمامی رانندگان خدمات یدک کش خودرو در تهران می باشد که هرکسی ممکن است در هر لحظه ای هنگام رانندگی به این خدمت و سرویس احتیاج پیدا نماید در هنگام بروز تصادفات و مشکلات فنی تنها راه ایمن و بی دردسر برای نجات و آماده سازی دوباره خودرو استفاده از سرویس های یدک کش خودرو می باشد که در زمان های نیاز به یاری شما میشتاپد و خودروی شما عزیزان را به نقطه ای امن و تعمیرگاهی منصف و یا هر محلی که در نظر دارید منتقل می نماید.

برای ماشین با حجم ووزن های متفاوت جرثقیل و یدک کش های متفاوتی وجود دارد. امداد خودرو سیار 786، ارائه دهنده یدک کش سیار،کفی ، خودرو بر، خدمات جرثقیل را برای حمل و نقل وسایل نقلیه ای که با یدک کش قابل حمل نیستند،می باشد .

یدک کش ها در چند مدل ساخته می شوند ؟

یکی از پرکاربردترین خودروهای یدک کش، نوع کامیون این وسیله نقلیه است. قطعاً این نوع را در جاده هایی که برای جابجایی خودروهای جدید و تصادفی استفاده می شود، دیده اید. این نوع دارای یک سطح جداکننده بلند و طولانی است که روی زمین قرار می گیرد و پس از حرکت خودرو بر روی این تخت، بازوهای هیدرولیک خودرو صفحه را بلند کرده و در پشت کامیون قرار می دهند و سپس خودرو را به محل مورد نظرانتقال میدهد.

یدک کش زنجیر دار

همانطور که از نام آن پیداست این نوع یدک کش با بکسل و طناب مخصوص به بازوی جلوی خودروی آسیب دیده متصل شده و به محل مورد نظر منتقل می شود و از معایب استفاده از نوع زنجیر این خودروها می توان به آسیب دیدن سپر خودرو و یا خراشیدگی ورنگ پریدگی  آن اشاره کرد. امروزه از این نوع بیشتر برای حمل و نقل خودروها و دست دوم واوراقی استفاده می شود.

برای داشتن خدمات متناسب با اتو مبیل خود با امداد خودرو سیار 786 تماس حاصل فرمایید.

بالابر چرخ

همانطور که گفته شد از یدک کش زنجیر داربه ندرت استفاده می شوند زیرا به سپر و بدنه خودرو آسیب می رسانند اما نوع دیگری از این ماشین ها که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و به خودرو آسیب نمی رسانند یدک کش های لاستیک های بالابر هستند که قیمت بالایی دارند. . از نظر اقتصادی این خودروها قهرمانان خود را زیر چرخ های خودروی آسیب دیده قرار می دهند و خودرو را به حرکت در می آورند.

ویژگی های کامیون یدک کش چیست؟

کامیون یدک کش وسیله نقلیه ای قوی و قدرتمند است که موتور نصب شده در آنها، بدنه و شاسی خودرو از قدرت و دوام بالایی برخوردار است. آنها به خوبیدارای فناوری حمل و نقل موتوری هستند، به عنوان مثال باد لاستیک یکی از نکاتی است که یک یدک کش به آن توجه کند. وسیله نقلیه باید با خودروی مورد نظر مطابقت داشته باشد.

یدک کش خودرو در غرب تهران

یدک‌کشی خودروهای لوکس و معمولی از جمله یدک‌کشی خودروهای شاسی، در غرب تهران مانند یدک کش خودرو جنت آباد، یدک کش خودرو کوهسار، یدک کش خودرو کن، یدک کش در دهکده، شهران و سعادت. آباد توسط مجموعه امداد خودرو تهران 786 صورت می‌پذیرد.

یدک کش خودرو آزدگان – یدک کش خودرو در کباتان – یدک کش خودرو ستاری – یدک کش خودرو حکیم – یدک کش خودرو سازمان آب – یدک کش خودرو صادقیه – یدک کش خودرو بلوار فردوس – یدک کش خودرو در بلوار دریا و اشرفی اصفهانی

همچنین امداد خودرو در آزادی، امداد خودرو امامزاده داوود، امداد خودرو شهرک راه آهن، یدک کش خودرو شهرک صدرا، امداد خودرو شهرک نمونه، امداد خودرو شهرک باقری، امداد خودرو دریاچه چیتگر، یدک کش تهرانسر و شهرک آزادی، امداد خودرو وردوآورد و …. انجام خواهد شد.

موارد استفاده از یدک کش

حمل وسیله نقلیه به نزدیکترین تعمیر گاه

حمل و نقل ناخواسته وسیله نقلیه

انتقال خودرو به شرکت های بیمه

حمل و نقل ماشین برای تغییر پلاک

ماشین مسابقه متحرک

بکسل ماشین با زنجیر

تصادفی نیسان کرین، مسابقه ای، کلکسیونی، خراب و اتومبیل های نمایشی

حمل و نقل خودروهای داخلی و خارجی

یدک کشی ماشین های لوکس

شماره جرثقیل کامیون تهران

سفر و حمل و نقل در شهر

بکسل ماشین برون شهری

حمل و نقل کامیون

جرثقیل بکسل

جرثقیل متحرک برای وسایل نقلیه سنگین تا 300 تن

انتقال خودرو با کمک یدک کش خوردو

سیستم حمل و نقل و حامل خودرو نقش بسیار موثری در حمل و نقل ایمن و استاندارد وسیله نقلیه دارند. هنگام حمل خودرو با کریر باید دقت زیادی داشته باشیم تا مشکلی برای خودرو پیش نیاید. نجات نادر با 15 سال تجربه موفق شده است خودروها را بدون هیچ مشکلی به مقصد برساند.

وجود سیستم بازرسی، انضباط، شکایات و تشخیص، حمل و نقل خودرو را ایمن تر از سایر صنایع کرده است.

 سیستم چرخ گیر در یدک کش خودرو

یدک کش با سیستم قفل چرخ یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین سیستم های حمل و نقل و تریلر می باشد و امدادخودرو نادر با تجهیز باربری خودروی خود به این سیستم سعی می کند از ایجاد حداقل نارضایتی و آسیب به مشتریان و مسافران جلوگیری کند.

 

نیسان یدک کش خودرو دکل دار

نیسان یدک کش خودرو دارای جک و دکل برای بلندکردن خودرو از آب و خارج از پارکینگ ، جابجایی تجهیزات ایمنی و صنعتی می باشد . نیسان کرین خودرویی قدرتمند و ایمن برای حمل اقلام ذکر شده است .

یدک کش خودرو 24 ساعته

یدک کش 24 ساعته امدادخودرو سیار 786 ماشین سواری از تهران به شهرستان ها و برعکس

صورت خرابی خودروبا امداد خودرو سیار786 تماس حاصل فرماید که دارای مجوز و قیمت مناسب است .

هدف اصلی شرکت های ارائه دهنده خدمات یدک کش خودرو در امداد خودرو سیار 786جابجایی خودرو در کمترین زمان ممکن در تمامی مناطق می باشد به عنوان مثال یدک کشی در تهران پارس ، نیرو هوایی ، پیروزی ، تهران نو، مجیدیه و شمس آباد در شرق تهران. .. پس از دریافت تماس ازسمت شما آماده حرکت به سمت شما و انتقال ماشین شما به نزدیک ترین تعمیر گاه هستند.

در صورت نیاز به یدک کش ، دسترسی به یدک کشی که بتواند سریعاً به محل حادثه برسد و وسیله نقلیه را به تعمیرگاه برساند، مهم است. بنابراین می توانید از خدمات امداد سیار 786 که به صورت شبانه روزی و کمک افرادی که در اطراف خودروهای سبک یا سنگین را در این مناطق یدک می کشند برای جلوگیری از ترافیک در جاده ها بهره مند شوید.

تکنسین ها یی که در امدادخودرو سیار 876 را به دسته های مختلف  تقسیم می شود.

برخی از تکنسین های ما از یک یدک کش با چرخ های ثابت برای افزایش ایمنی خودرو در حرکت استفاده می کنند و لاستیک ها را قلاب می کنند تا کاملاً در جاده بماند.

وجود تعداد زیادی یدک کش در سایت سیار 786به این معنی است که همیشه می توانید از یدک کش های تهران خدمات آنلاین دریافت کنید.

از نظر فنی طبق قوانین ایمنی حمل خودروی آسیب دیده تنها با بررسی مدارک راننده خودرو امکان پذیر است.

اگر وسیله نقلیه شما نمی تواند روی چرخ حرکت کند، می توانید در سایت 786کافی درخواست یدک کش را ثبت کرده و آن را یدک بکشید.

تمامی رانندگان و تکنسین ها پس از اتمام کار به شما رسید یا فاکتوری برای خدمات انجام شده می دهند که در صورت بروز مشکل در کار باید آن را تا اطلاع از نتیجه نهایی نزد خود نگه دارید. روند، شما می توانید آن را از طریق وب سایت دنبال کنید.

یدک کش خودرو برای خودروی شاسی بلند

جرثقیل های یدک کش خودرو برای ماشین های شاسی نیز یکی از مهمترین نیازهای جامعه در زمینه انتقال خودرو های آسیب دیده به تعمیرگاه ها و مراکز ارائه خدمات تعمیری است.

لازم به ذکر است که هم اکنون ناوگان مجهز یدک کش خودرو دارای جرثقیل هایی است که مخصوص انتقال و یدک کش خودرو های شاسی بلند می باشد و در هر روزی از سال و هر ساعتی از شبانه روز در خدمت تهرانی های عزیز و ساکنین اطراف تهران می باشد.

استفاده از یدک کش خودرو در اتوبان

یکی از مهمترین نیازهای رانندگان عزیز در هنگام بروز تصادفات و خرابی هایی که باعث می شود خودرو از حرکت باز ایستد می تواند هنگام رانندگی در اتوبان تبدیل به مشکلی بسیار بزرگتر شود زیرا با توجه به دسترسی های سختی که در هنگام ترافیک و ایجاد تصادفات در اتوبان تشکیل می شود دسترسی به خدمات یدک کش می تواند بسیار سخت شود.

به همین دلیل تیم یدک کش خودرو ما با داشتن تجهیزات کافی و ناوگان بزرگ در هر حد فاصل نیم کیلومتر و یک کیلومتر بسته با حساسیت در اتوبانهای مختلف اقدام به گماردن یک واحد یدک کش خودرو نموده است که در صورت نیاز بتواند در اسرع وقت و با هر حجمی از ترافیک به درخواست کننده سرویس یدک کش خودرو را ارائه نماید.

قیمت یدک کش در تهران

به سختی می توان یک یدک کش قابل اعتماد و با تجربه را پیدا کرد که بتواند ماشین شما را بدون خرابی و عدم درخواست پول به مقصد برساند. یک ماشین یدک کش با تجربه و منصف قبل ازحمل ماشین شما اگر تجربه کاملی در تعمیر ماشین داشته باشند ابتدا مشکل را تشخیص می دهند تا در محل مشکل را برطرف کنند بنابراین در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید تا متحمل هزینه های گزافی نشوید.

برای اطلاع از میزان هزینه و قیمت خدمات یدک کش خودرو باید به عوامل تعیین کننده و موثر در تعیین قیمت یدک کش خودرو توجه نمود که این عوامل به میزان مسافتی که خودروی معیوب با یدک کش خودرو طی می کند بستگی دارد و به خدماتی که نیروهای متخصص ما به افراد درخواست کننده ارائه می نمایند بستگی دارد و بعد از مشخص شدن ابعاد خدمات و سرویس های ارائه شده در قالب یدک کش خودرو می توان به قیمت یدک کش خودرو به صورت دقیق پرداخت.

هزینه یدک کشی خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • هزینه حمل و نقل خودرو بر اساس نوع خودرو
  • یدک کشی ماشین
  • بکسل وسیله نقلیه سنگین
  • مدل ماشین
  • مسافت پیموده شده یدک کش
  • هزینه حمل یدک کش در تهران
  • وسایل نقلیه موتوری و وسایل نقلیه موتوری

هزینه یدک کش خودرو کفی

قیمت های خدمات یدک کش خودرو به نوع خودروی ارائه دهنده خدمت نیز بستگی دارد در صورتی که از خودرو های سنگین تر و کفی دار برای یدک کش خودرو استفاده نمایید باید هزینه بیشتری را نسبت به یدک کش خودرو توسط نیسان های چرخ گیر پرداخت نمایید و در این صورت باید در هنگام درخواست یدک کش خودرو بنا به نوع خودروی خودتان به این مساله نیز توجه نمایید که در صورت نیاز به خودروی یدک کش خودرو بزرگ تر باید میزان بیشتر هزینه پرداخت نمایید.

شماره تماس یدک کش خودرو

شماره یدک کش خودرو

هنگامی که دچار حادثه و یا خرابی اتومبیل شده و در نقطه ای خطرناک و یا دور افتاده در اتوبان گیر افتاده اید ممکن است ذهنتان تحت تاثیر استرس و اضطراب های جاری به صورتی که باید تمرکز نداشته و برای دستیابی به شماره تماس یدک کش خودرو کمی دچار مشکل شوید از این رو برای اینکه در چنین مواقعی دچار مشکل نشوید.

به راحتی بتوانید در اسرع وقت و بسیار راحت با تیم ارائه دهنده یدک کش خودرو ارتباط برقرار نموده و درخواست کمک دهید سعی کنید شماره تماس های موجود در وبسایت مارا در نقطه ای از خودروی خود نگهداری نمایید که در سریعترین زمان ممکن بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و سریعا درخواست کمک خود را به تیم یدک کش خودرو ما بدهید.