نمایندگی رنو

تعمیرگاه تخصصی رنو 786 به عنوان عاملیت مجاز رنو در زمینه تعمیر انواع خودرو رنو و سرویس رنو بصورت دوره ای انواع خودروهای رنو اعم از لاگونا، سافران، کپچر، تالیسمان، لتیتود، کولئوس، اسکالا، فلوئنس، داستر، مگان، استپ وی، ساندرو، سیمبال و ال 90 فعالیت می کند. مجموعه امداد خودرو 786 بوسیله تجربه کادر حرفه ای در ارائه کامل ترین خدمات هر روز پیشرفته‌تر از دیروز مسیر خود را طی می‌کند. ( نمایندگی رنو | تعمیر رنو در محل )

تعمیر خودرو رنو در تهران بخصوص توسط مکنایک سیار در محل باید با تجربه و حرفه ای باشد. ما تعمیرکاران بسیار خوبی در این مرکز داریم. امداد خودرو 786 یکی از بهترین مراکز تخصصی در زمینه تعمیر رنو در تهران است. خدمات تعمیر خودرو در محل به صورت حرفه ای انجام می شود.

تعمیر خودرو رنو در تهران

تاریخچه رنو ( نمایندگی رنو )

رنو در سال 1898 در فرانسه راه اندازی شد و به سرعت به یکی از خودروسازان پیشرو در دنیا تبدیل شد.
در ابتدای کار پس از مدتی مشتریان زیادی را جذب کرد.
رنو شروع به طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و موتور هواپیما کرد. ( نمایندگی رنو )
او در زمینه ساخت هواپیما کار می کرد. رنو در سال 2002 با ایران برای واردات خودروهای خود به ایران به توافق رسید
پس از تایید این قرارداد، شرکت رنو پارس برای انجام فعالیت های مونتاژ خودرو رنو در ایران تاسیس شد.
اولین خودروی مونتاژ شده در ایران تندر 90 اولین سری این خودرو نام داشت.
به دلیل مشکلات فنی مشتری زیادی جذب نکرد.
با گذشت سالها سری بعدی این خودرو معرفی شد که تمامی مشکلات سری اول خودرو را پوشش می داد.
تا به امروز انواع خودروهای رنو به دلیل کیفیت خوب این خودروها وارد بازار ایران شده اند.
گردش مالی آنها هم زیاد بود. از آنجایی که خریداران خودرو نیاز به تعمیرگاه ویژه رنو ( نمایندگی رنو ) دارند، مجموعه ما شروع به کار کرده است.
ماشین شما را با تیمی مجرب و با تمامی امکانات روز دنیا به صورت حرفه ای تعمیر کنیم.

تعمیرات رنو در محل

 

قطعات با کیفیت خودرو رنو

تعمیرکاران ما جهت تعمیر خودرو شما از قطعات اورجینال و اصلی رنو برای ماشین شما استفاده خواهند کرد.

برای شناسایی بهترین نمایندگی رنو در تهران و کسب اطلاعات دقیق و کامل در این زمینه. از شما می خواهیم از تا با ما همراه باشید.

تعمیر خودرو رنو با دقت و تمرکز بالا

تعمیر خورو رنو از سوی کارشناسان نمایندگی رنو در محل، با تمرکز و دقت انجام خواهد شد و در صورت امکان خودرو توسط یدک کش خودرو نزدیک‌ترین تعمیرگاه امدادخ ودرو 786 منتقل خواهد شد.

تعمیرات رنو در کمترین زمان ( نمایندگی رنو )

تعمیر خودرو توسط مکانیک و تعمیر کار در محل از سوی نمایندگی رنو بدون هیچ اتلاف وقتی صورت خواهد گرفت. در عین حال خدمات تعمیر رنو در بالاترین کیفیت و به نحو احسن انجام خواهد شد.

قیمت تعمیر خودرو رنو

هزینه خدمات تعمیر خودرو رنو در تهران با وتجه به مدل خودرو های رنو با یکدیگر تفاوت خواهد داشت، جهت کسب اطلاع از قیمت‌ها و بعلاوه لیست خدمات ارائه شده توسط نمایندگی رنو در تهران، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی رنو در تهران

نمایندگی رنو وابسته به امداد خودرو 786 در تهران و کلیه مناطق پایتخت آماده ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای برای تمامی مدل های رنو از جمله ساندرو، داستر، ال 90 یا تندر نود، مگان، رنو سیمبل و غیره … می باشد.

نمایندگی رنو می تواند با تعویض تسمه تایم، تعویض روغن موتور یا روغن گیربکس، بازدید و سرویس منظم، تعمیر یا تعویض قسمتهای مختلف جلوبندی رنو شما در صورت لزوم، تعویض توپی چرخ های جلو و عقب و تنظیم موتور، مصرف سوخت را کاهش دهد.

برای مراجعه و استفاده از خدمات تخصصی نمایندگی رنو در تمامی نقاط تهران بزرگ کافی است تا با شماره تلفن های موجود در صفحه رسمی امداد خودرو 786 تماس حاصل فرمایید.

ما در امداد خودرو تهران 786، عیب یابی و تعمیر انواع ماشین‌های رنو را انجام می دهیم.
از جمله مهم ترین خدمات تعمیر خودرو رنو در تهران توسط مجموعه امداد خودرو تهران 786 می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • سرویس دوره ای رنو در تهران: یکی از موارد بسیار مهمی که بسیاری دارندگان خودور رنو باید به توجه داشته باشند، سرویس دوره خودرو رنو می باشد.
 • تعمیر سیستم برق رنو: سیستم برق خودرو یکی از موضوعاتی می باشد که تعویض در رسیدگی و تعمیر آن سبب ایجاد خسارات جدی تری خواهد شد. اکثر خودرو به دلیل بی توجهی به تعمیر برق خودرو و سیستم برقی آن می باشد.
 • تعمیر جلوبندی خودرو رنو: جلوبندی خودرو رنو مانند دیگر خودروها از خدمات تعمیر خودرو رنو در محل توسط مجموعه امداد خودرو 786 می باشد.
 • تعمیر گیربکس رنو: اطلاعات کافی درمورد گیربکس خودرو و موارد مرتبط با خرابی گیربکس توسط تعمیر کاران امداد خودرو تهران 786
 • تعویض روغن رنو در محل: تعویض روغن رنو، سبب کمتر شدن اصطکاک خودرو، خنک شدن موتور و محافظت از قسمت‌های متحرک موتور ماشین خواهد شد.

مراحل تعمیر خودرو رنو

1. تماس با کارشناسان و ثبت درخواست:

مشتریان محترم می‌توانند جهت اعلام خرابی با تعمیرکاران ما تماس بگیریند.

شماره تماس: 09937906264

2. بازدید از خودرو رنو در محل:

تعمیرکاران نمایندگی رنو در محل خرابی خودرو حاضر شده و مشکلات خودرو را بررسی نموده و در صورت لزوم حمل خودرو با خودرو بر انجام خواهد گرفت.

3. رعایت مسائل بهداشتی خودرو:

کلیه مسائل مربوط به نظافت و رفع آلودگی در محل انجام خواهد پذیرفت.

4. تعمیر خودرو:
تعمیرکاران حدالمقدور خودرو رنو شما را در محل تعمیر خواهند کرد.

5. تحویل خودرو بعد از تعمیر:

با خیالی آسوده سوار خودرو رنو خود شده و از رانندگی خود لذت ببرید.

 

خدمات و تعمیر سیستم برقی رنو

یکی از موضوعات مهم در حوزه سرویس و تعمیر خودرو توسط نمایندگی رنو در تهران، خدمات برقی رنو است. در مورد قطعات برقی همه مدل ها تقریبا با یک مشکل مواجه هستند و می توانید برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.
در سیستم برق خودرو با یک سری سیستم های الکترونیکی و الکتریکی مواجه خواهید شد. این قطعات می توانند انرژی مورد نیاز برای بسیاری از عملیات خودرو را تامین کنند. همه موارد و کارکردهای خودرو به برق دارد.
هر قطعه کارکرد خاصی دارد که با دیدن قسمت های مختلف خودرو می توانید به عملکرد آن پی ببرید. سپس ما سعی خواهیم کرد یک بررسی جامع از عیب یابی الکترونیک شما انجام دهیم.

سوختن واشر سر سیلندر خودروهای رنو

 • آب رادیاتور کم است
 • کانال های آب موتور مسدود شده است
 • خنک نشدن آب رادیاتور به دلیل رسوبات یا سوختن فن خنک کننده رادیاتور
 • نقص فنی در عملکرد ترموستات که باید هر چه سریعتر مورد بررسی قرار گیرد.
 • نقص فنی در پمپ آب و عدم گردش آب مناسب در موتور
 • شیلنگ های ورودی و خروجی آب رادیاتور را وصل کنید.
 • رانندگی طولانی مدت در ترافیک و فشار زیاد بر موتور در تابستان در حین روشن بودن کولر ماشین

برای اطلاع و بهره‌مندی از خدمات تعمیر خودرو رنو در تهران ( نمایندگی رنو در تهران ) می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات دوره ای نمایندگی تخصصی رنو به این موارد محدود نمی شود، بلکه با مراجعه به آنها می توانید از خدمات متنوع دیگری در راستای تعویض روغن فرمان، فیلتر هوا، فیلتر روغن، باتری خودرو و تعمیر گیربکس و … بهره مند شوید. خدمات.

با مراجعه به مجموعه امداد خودرو 786 می توانید اطلاعات مفیدی در مورد تعمیرگاه های حرفه ای در سراسر کشور و دکتر دریافت کنید. امداد خودرو تمام ویژگی های ذکر شده را دارد و می تواند بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس و یا از

تعمیرگاه تخصصی رنو در تهران

همانطور که می دانید، سوختگی واشر سر سیلندر خودرو در یک دقیقه و ناگهانی نمی افتد، بلکه ابتدا آب رادیاتور گرم می شود و دما افزایش می یابد و چند دقیقه بعد از رسیدن آمپر به خط قرمز، واشر سرسیلندر رنو مگان، داستر یا L90 شروع به خراب شدن می کند.

بهترین تعمیرگاه و نمایندگی رنو در تهران

اگر خودروی رنو دارید، پیدا کردن یک تعمیرگاه تخصصی رنو ( نمایندگی رنو ) همیشه می تواند یکی از دغدغه های اصلی شما باشد. شرایط مختلف ممکن است شما را مجبور کند برای تعمیر خودرو رنو خود به نمایندگی رنو امداد خودرو 786 مراجعه کنید. چرا که مجموعه 786 بر اساس مجموعه سیاست های خاصی خدمات ارائه می دهند و می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

با ارزیابی بازار فعلی شاهد افزایش قیمت قطعات خودرو خواهید بود. به همین دلیل در انتخاب کارگاه دقت زیادی لازم است. در نهایت از خدماتی مانند کادر مجرب و خرید قطعات اصلی و با کیفیت بهره مند خواهید شد.

خدمات تعمیر رنو در تهران شامل چه موارد می‌شود؟

 • دیاگ خودرو
 • رفع ایراد و کارکرد بد موتور خودرو رنو
 • رفع صدای اولیه خودرو
 • تعویض گیربکس خودرو
 • تعمیرات ساعت گیربکس
 • تعمیر کامپیوتر انواع خودرو رنو
 • بررسی لنت خودرو و تعویض لنت خودرو رنو در صورت لزوم
 • و …

تعمیر رنو در نمایندگی رنو در تهران

اگر در تهران هستید می توانید برای تعمیر رنو ، عیب یابی و تعمیرات دوره ای خودروی خود به نمایندگی رنو وابسته به مجموعه امداد خودرو 786 که دارای سالها سابقه و تخصصی بسیار بالا در این رابطه است مراجعه کنید. آدرس نمایندگی رنو در پایین این صفحه برای شما شرح داده شده است.

خدمات امداد خودرو تهران 786 به عنوان عاملیت مجار و نمایندگی رنو در تهران در زمینه تعمیر رنو در محل، تمامی خودروهای رنو را شامل می‌شود و رانندگان عزیز در هر جای تهران می‌توانند از طریق تماس با اپراتورهای مجموعه ما درخواست خود را سفارش داده و در کمترین زمان شاهد تعمیر خودرو خود در محل باشند.

شماره تماس: 09937906264

 • تعمیر خودرو در محل خرابی ماشین جلوی چشم مشتریان
 • تعمیر رنو در سریعترین زمان
 • قیمت تعمیر خودرو مناسب و بر اساس نرخ اتحادیه
 • انجام مشاوره رایگان
 • بهره‌گیری از ابزار و وسایل مخصوص
 • دقت کافی حین تعمیر خودرو رنو

انواع خدمات تخصصی در نمایندگی رنو در تهران

از جمله خدماتی که در مورد خودروهای ساندرو، مگان، داستر و … توسط نمایندگی رنو قابل ارائه می باشد و در اغلب مواقع مراجعه شما عزیزان به مرکز خدمات تعمیر رنو در مرکز نمایندگی رنو درخواست می شود شامل تعمیر گیربکس و تعمیر سرسیلندر است که به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی رنو تهران انجام می شود.

مواردی دیگر موجود در خدمات نمایندگی رنو مانند تعویض قعطات گیربکس ،افزایش قدرت و شتاب خودرو به خصوص در سربالایی ها و … از رایج ترین خدمات حرفه ای ما در نمایندگی رنو امداد خودرو 786 است.

همچنین بسیاری از افراد با گیربکس اتوماتیک خودرو خود مشکلی ندارند اما برای بازدید و سرویس منظم به نمایندگی رنو ما مراجعه می کنند و اگر زمان تعویض روغن گیربکس فرا رسیده باشد تعویض روغن آن خودرو را با دستگاه حرفه ای و تمام اتوماتیک  برای عزیزان انجام خواهیم داد.

نکات مهم تعویض روغن در نمایندگی رنو

نکته مهمی که در تعویض روغن گیربکس در نمایندگی رنو به آن توجه می کنیم تعویض فیلتر گیربکس با هر تعویض روغن است که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و بدین صورت متخصصین زبده ما در صورت تمایل شما عزیزان حتما به بهترین شکل و با بالاترین تخصص اقدام به ارائه این خدمات در نمایندگی  رنو امداد خودرو 786 به شما مشتریان عزیز می نمایند..

تعمیرگاه مجاز رنو در نمایندگی رنو تهران

 • اینکه با هر بار تعویض روغن گیربکس، فیلتر آن نیز تعویض شود، باعث افزایش عمر مفید گیربکس خودروی شما می شود. یکی دیگر از مواردی که روزانه خودروهای زیادی برای آن به تعمیرگاه مجاز در نمایندگی رنو در تهران مراجعه می کنند، فرسودگی واشر سرسیلندر به خصوص در فصل گرما و تابستان است.
  تعمیر و تعویض واشر سرسیلندر رنو در نمایندگی رنو تهران
  یکی از مهمترین خدمات و سرویس ها در نمایندگی رنو امداد خودرو 76 تعمیر و تعویض واشر سرسیلندر است که همانطور که می دانید فرسودگی واشر سرسیلندر دلایل مختلفی دارد.  مانند :
 • خرابی فن خنک کننده
 • بی آب کار کردن موتور
 • ایجاد فشار زیاد به موتور
 • دیگر  خدمات موجود در نمایندگی رنو

 

تیونینگ موتور و نظافت انژکتورها با دستگاه مخصوص یکی دیگر از خدمات ویژه نمایندگی رنو توسط امداد خودرو 786 می باشد. همانطور که می دانید تیونینگ موتور به شما کمک می کند تا مصرف سوخت خودرو خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

همچنین اگر به طور مرتب برای تیونینگ موتور به کارگاه های نمایندگی رنو مراجعه می کنید، این کار باعث می شود موتور خودروی شما با حداکثر کارایی و بازدهی کار کند. توجه به این نکته ضروری است که تعمیر و نگهداری منظم موتور توسط خدمات نمایندگی رنو باعث کاهش آلودگی ناشی از اگزوز می شود.

تعویض تسمه تایم در نمایندگی رنو

تعویض تسمه تایم از دیگر مواردی است که دارندگان مگان، ال 90 یا تندر نود، ساندرو، داستر و … برای دریافت به نمایندگی رنو مراجعه می نمایند.

با توجه به حساسیت سیستم های موتور خودرو های رنو تعویض تسمه تایم رنو فقط باید در نمایندگی رنو انجام پذیرد تا از بهم ریختگی تنظیمات مهم در موتور خودرو رنو شما جلوگیری نماید در این رابطه می توانید برای تعویض تسمه تایم به نمایندگی رنو وابسته به امداد خودرو 786 مراجعه نمایید.

تعمیرگاه مجاز رنودر مرکز نمایندگی رنو

بازدید دوره ای از جلوبندی  در نمایندگی رنو  :

متخصصین زبده ما در بازرسی دوره ای قطعات جلوبندی در نمایندگی رنو در صورت آسیب دیدن قطعاتی از سیستم تعلیق مانند کمک فنر، کف، شفت موجبر و … به مالک خودرو اطلاع خواهند داد تا در صورت رضایت و تایید، قطعه آسیب دیده تعویض شود.  البته قبل از تعویض قطعه آسیب دیده، در نمایندگی رنو و به دست متخصصین ما هزینه و دستمزد این کارها را به طور دقیق به مالک خودرو اعلام می کنیم. همچنین می توانید برای خدمات دیگری مانند تعویض روغن موتور و فیلتر، تعویض لنت ترمز، تعویض کلاچ و دیسک، تنظیم ترمز دستی، تعویض دیسک ترمز و غیره به کارگاه مجاز رنو واقع در نمایندگی رنو وابسته به امداد خودرو 786 مراجعه کنید.

دیاگ حرفه ای رنو در نمایندگی رنو

اگر خودروی شما نیاز به عیب یابی با ابزار عیب یابی دیاگ به صورت حرفه ای و تخصصی دارد، ما در مجموعه نمایندگی رنو خود دیاگ اصلی شرکت رنو را داریم و می توانیم از آن برای یافتن عیب خودروی شما استفاده کنیم.

تعمیر روغن سوزی رنو در نمایندگی رنو تهران

روغن سوزی یکی دیگر از مشکلات رایجی است که خودروهای L90 و داستر و برخی از رنو های دیگر برای رفع آن به تعمیرگاه مجاز و نمایندگی رنو به نمایندگی رنو ما مراجعه می نمایند.

علائم روغن سوزی خودرو نمایندگی رنو

علامت اصلی روغن سوزی از نظر متخصصین نمایندگی رنو در تهران دود آبی است که از اگزوز و روغن موتور کم می شود. در سرویس دوره ای که برای خودروهای رنو سیمبل، داستر، مگان، تندر نود و ساندرو در نمایندگی رنو انجام می دهیم، اگر فیلتر بنزین کثیف باشد و زمان تعویض آن فرا رسیده باشد، با مطلع کردن شما سرویس های لازم را در نمایندگی رنو برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

تسمه تایم داستر در نمایندگی رنو

برای تماس با کارگاه و نمایندگی رنو می توانید از شماره تلفن های درج شده در پایین این صفحه استفاده کنید. که تنها مرکز ارائه خدمات تعویض تسمه تایم رنو داستر به صورت تخصصی نمایندگی رنو وابسته به امداد خودرو 786 در تهران است که بهترین کیفیت را در تمامی امور مربوط به تعمیر و نگهداری و سرویس خودرو های رنو در مرکز نمایندگی رنو به شما عزیزان ارائه می نماید.

سخن آخر ( نمایندگی رنو در تهران )

این مقاله به جزئیات خدمات ویژه ای که در نمایندگی رنو برای شما عزیزان انجام می شود، پرداخت. یکی  از موراد که توسط نمایندگی رنو عرض شد در باره سوختن روغن موتور مشکلی است که در اثر خروج دود آبی رنگ از لوله اگزوز خودروها ایجاد می شود.

نمایندگی رنو عرض کرد یکی دیگر از نشانه های روغن سوزی این است که روغن موتور خودروی شما کم می شود و باید هر روز یا هر چند روز یکبار مقداری روغن به موتور خودروی خود اضافه کنید. پیشنهاد کردیم برای رفع این مشکل می توانید به نمایندگی رنو به آدرسی که در پایین همین صفحه نوشته شده است مراجعه و یا با شماره تلفن های نمایندگی رنو وابسته به امداد خودرو 786 تماس حاصل کنید.

در رابطه با  دلایل روغن سوزی در موتور گفتیم که عبارتند از: کم بودن روغن موتور، تعویض دیرکرد روغن موتور، تعویض نکردن فیلتر روغن در هر بار تعویض روغن، استفاده از روغن های بی کیفیت و ….متذکر شدیم که  در تابستان، واشر سر سیلندر بیشتر از زمستان می سوزد.

اگر واشر سرسیلندر در اثر گرمای بیش از حد آسیب ببیند، مسیرهای عبور روغن موتور و آب موتور به هم می رسند و این امر می تواند باعث آسیب به قسمت های داخلی موتور شود.

در آخر خدمت شما عزیزان عرض میکنیم که در صورت نیاز به دریافت هرگونه سرویس و خدمتی در رابطه با خودرو رنو خود کافی است تا با شماره تماس های نمایندگی رنو وابسته به شرکت قدیمی و با سابقه و مهارت امداد خودرو 786 در کلیه نقاط تهران تماس حاصل فرمایید تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت در نمایندگی رنو ما و توسط بهترین متخصصین و زبده ترین تعمیرکاران دریافت نمایید.