تعمیر ماشین در محل | تعمیر ماشین در تهران

تعمیر ماشین

تصور اینکه بعد از یک روز کار سخت و در حین سفر ناگهان اتومبیل شما در راه دچار خرابی شود این دقیقا مانند یک کابوس است. در این حالت به دنبال راه چاره هستیم تا مشکل ما را در یک چشم بهم زدن حل کند. تعمیر ماشین از موضوعاتی است که حتی کنار خیابان گاهی برایمان اتفاق افتاد.

در این حالت شما در پی تماس با امداد خودرو هستید واین افراد ظاهر می شوند که بدون گارانتی ،اطمینان ،تخصص در پی سود جویی از شما بر می آیند و با دریافت هزینه بالا نتنها مشکل شما را حل نمی کنند ،بلکه خرابی و خسارت جدیدی را به خودرو شما وارد می کند .

بهتر در این مواقع با امداد خودرو سیار 786 که هم دارای مجوز و هم داری تکنسین ها و لوازم وامکانات  پیشرفته است تماس حاصل فرماید.

تعمیر ماشین در محل | تعمیر ماشین در تهران

تعمیر ماشین در تهران

هرزمان که با کارکرد عجیب ماشین درزمان رانندگی مواجه شدید حتما به فکرتعمیر ماشین و تماس با یک مکانیک سیار می افتیدتا خودروی شمارا بدون انتقال به تعمیرگاه تعمیرکرده و خرابی آن را رفع کند.

مکانیک سیار شروع به عیب یابی وتعمیر کردن تمامی ماشین های ایرانی و خارجی در محل دارد. با تماس با امداد خودرو سیار 789 به مکانیک سیار دست یابید.

عیب یابی و تعمیر ماشین سیار ایرانی و خارجی

 • تعمیر برق ماشین

یکی از مسایل پیچیده در سرویس ماشین برق آن است که در صورت داشتن کوچکترین مشکلی به هیچ عنوان کار نمی کند .این با جدیدتر بودن مدل ماشین پیچید تر می شود ،از این جهت مکانیک خودرو باید توانایی و سواد کافی برای تعمیر آن راداشته باشد.

 • تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

در هر 50 هزار کیلومتر باید تسمه‌های خودرو تعویض شوند چون دچار پارگی می شوند و باعث اتفاقات بد و خسارات بالایی به ماشین شود.

کار شمع سوزاندن هوای موجود در موتور است . اگر موتور درزمان حرکت صدای زیادی تولید کند نشان دهنده زمان تعویض روغن است، واگر شتاب خودرو کم شده واستارت زده نمی شود باید با تعمیرکاران امداد خودرو 786 تماس بگیرید.

 

 • اگزوز ماشین تعمیر ماشین

رنگ دود نشان دهنده اگزوز است . یک مکانیک باتجربه راحتی می تواند با مشاهده دود اگزوز به وضعیت خودرو پی ببرد .

1-دود سفید: اگر با بخار باشد نشان دهنده قاطی شدن آب وروغن است که با تعویض واشر سر سیلدر رفع می شود.

2-دود آبی : خودرو به روغن سوزی افتاده است. این مشکل باید سریع حل شود چون خسارت بالا می آورد.

3-دود خاکستری : آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است .وباید خیلی سریع به تعمیر ماشین بپردازد.

4- دود سیاه غلیظ : نشان دهنده سنسور اکسیژن دچار ایراد شده است و هوا و سوخت ترکیب شان درست انجام نمیگیرد.

با مشاهده هر گونه از انواع دود باید با تعمیرکاران ما در امداد خودرو سیار 786 تماس حاصل فرماید.

 • نشت مایعات از خودرو ( تعمیر ماشین )

اگر روغن و بنزین به بیرون خودرو نشت کند. عدم کارکرد درست سیستم ترمز است که باعث خطر جانی هم می شود و حتا باید بایک تعمیرکاربا تجربه مشاوره کنیم.

 • تعمیر کامپیوتر ماشین

یک کامپوتر دلایل زیادی برای خرابی دارد. کامپیوتر بسیار حساس است و با ایجاد کوچکترین مشکل یک ایراد بزرگ در ماشین به وجود می آید. هربی احتیاطی مشکل سیستم کامپیوتری ماشین را زیاد می کند. به هیچ عنوان نه خودتان ونه افراد دیگری که به هیچ عنوان اگر دانش کافی ندارید به کامپیوتر ماشین دست نزنید. چون باعث خسارت و خرابی بیشتر می شود.دلایل خرابی خودرو عبارتند از : ( تعمیر ماشین )

 • آب خوردگی
 • سوختگی آی سی
 • مشکل در بنامه ریزی ECU
 • مشکل در ارتباط سنسورها
 • ضربه به بخش کامپیوتری

تعمیر ماشین توسط مکانیک سیار

برای افراد زیادی اعتماد کردن به خدمات آنلاین بسیار دشوار است . باید این اعتماد برپایه شناخت و اعتماد به مهارت مکانیک باشد . مکانیک های ما در امداد خودرو سیار 786 با داشتن دانش و سواد کافی و تبحر بالا و داشتن علم روز با لوازم کافی و مجوز به راحتی می توانید به ما اعتماد کنید.

تعمیر ماشین در تهران توسط مکانیک سیار در تهران

تعمیر ماشین در محل

زمانی که ماشین شما با مشکل رو به رو می شود. بهترین کار عیب یابی و تعمیر خودرو در محل است. این کار دغدغه تمام رانندگان است. سوالی که در ذهن همه در آن لحظه ایجاد می شود یافتن مکانیک مطمعن، تعمیرگاه مجاز ، مکانیک کاربلد و…است .

خودروی پراید که در ایران به صورت زیادی تولید می شود نیاز به تعمیر آن هم به صورت سیار وجود دارد. امدادخودروی سیار 786به صورت مجهز در سطح شهر تهران به تعمیر این ماشین می پردازد.

تعویض تسمه ، دیسک ، تنظیم موتور ، دیاگ خودرو و همه ای بخش های مکانیکی ماشین در تمام حیطه های تعمیرکار است .

تعمیر ماشین در امداد خودرو 786

اگر به هر عنوان خودروی شما دچار مشکل شد می توانید قبل از رسیدن امداد خودرو با گرفتن یکسری مشاوره از امداد خودرو سیار 786 با انجام اقدامات ابتدایی از خرابی بیشتر خودرو جلو گیری کند.

امروزه  میتوانید بهترین خدمات را توسط امدادخودرو سیار 786 دریافت کنید.حتی قبل از آمدن امدادخودرو بادادن مشاوره مناسب تمام قطعات لازم خود را برای شما می اورد و مجوز و فاکتور خرید را برای شما هم می آورد.

قیمت تعمیر ماشین در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

 • قیمت قطعات گارانتی
 • اجرت تعمیر ماشین

در صورتی که از خدمات تعمیر خودرو سیار 789 استفاده کنید،مشاورین ما در مکانیک سیار786 قبل از رسیدن به محل از طریق سوالات کلیدی عیب خودروی شمارا پیدا کرده و درآن زمان می توانید نرخ مصوب اتحادیه ونرخ متناسب قطعات را بپرسید.

تعمیر ماشین در تهران توسط مکانیک سیار در تهران

تعمیر ماشین در محل به صورت شبانه روزی

در هنگام خرابی ماشین یا باید به صورت سنتی ماشین را به تعمیر گاه ببرید که فقط در زمانهای مشخصی مقدور است. اما با پیشرفت علم وتکنولوژی این امر به صورت 24ساعته در تمام ساعات شبانه روز در محل است .

با توجه به پیشرفت صنعت خودرو سارزی هر کسی نمی تواند به راحتی از پس سرویس ماشین برآید و بهتر است بگوییم که این کار به صورت کاملا تخصصی برای هر خودرویی انجام گیرد.بهتراست بگوییم که مکانیک خودرو خودش یک علم است نه یک تجربه

در امدادخودرو سیار 786 تعمیر أنواع ماشین اعم از پراید ،پژو ، سمند و…سایر خودروهای داخلی و خارجی دیگر را به راحتی با ارائه فاکتور ودر محل تعمیر می کند.

اگر در هر نقطه از تهران هستید به محض برخورد با هر نوع مشکلی با ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیر ماشین در تهران

 • خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر ماشین
 • تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی
 • عیب یابی و سرویس ماشین سیار توسط برترین مکانیک سیار خودرو
 • تعمیر خودرو شبانه روزی شامل رفع ایرادات مکانیکی و تعمیر کامپیوتر ماشین
 • تعمیرات تخصصی انواع خودرو ایرانی پراید، پژو، سمند، ال 90 و …
 • تعمیرات ماشین‌های چینی
 • تعمیر ماشین وارداتی با استفاده از قطعات باکیفیت