تعمیر رنو لتیتود در محل در تهران

تعمیر رنو لتیتود

مجموعه امداد خودرو 786 جهت ارائه خدمات تعمیر رنو لتیتود در محل در تهران، متشکل از بهترین تعمیرکاران و نیروهای مکانیک سیار تمامی مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش قرار می‌دهد. 

دارندگان خودرو لتیتود جهت تعمیر رنو لتیتود در تهران می‌توانند تنها با یک تماس با کارشناسان ما نسبت به اعلام خرابی خودرو خود اقدام نموده و در کمترین زمان شاهد تعمیر خودرو در محل خود باشند.

تعمیر رنو لتیتود در محل

رنو لتیتود به طور مشترک توسط نیسان و رنو توسعه داده شد. به دلیل ماهیت پیچیده این خودرو بسیاری از تعمیرگاه ها حتی نام این خودرو را هم نمی دانند چه برسد به تعمیر رنو لتیتود. به همین دلیل باید بدانید که برای این کار باید حتما از کارشناسان ماهر و زبده در زمینه تعمیر رنو لتیتود کمک بگیرید. آنها به درستی قطعات اصلی این خودرو را شناسایی کرده و قطعات و اجزای مختلف خودرو را به درستی شناسایی می کند، بنابراین در تعمیر این خودرو با مشکلی مواجه نمی شود.

اگر هر از چند گاهی به تعمیرگاه های مختلفی مراجعه کنید که تخصص کافی برای تعمیر یا سرویس ماشین خود را ندارید، پس از تعمیر متوجه می شوید که ماشین شما دیگر مثل قبل نیست زیرا تعمیرکار رنو لتیتود در این زمینه مهارت کافی را ندارد. چون به روش درست و اصولی تعمیر لتیتود تسلط کافی ندارد و ماشین شما دچار مشکلات زیادی شده بود و برای جبران خسارت تعمیرکاران باید هزینه زیادی می پرداختید.

 

خدمات تعمیر رنو لتیتود

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که نمایندگی رنو در تهران ( عاملیت مجاز رنو در تهران ) چه خدمات تعمیری را به مشتریان ارائه می دهد، عاملیت مجاز رنو لتیتود دارای تیمی از متخصصان و کارشناسان تعمیر رنو لتیتود در محل هستند، خدماتی مانند خرابی موتور و همچنین سرویس دوره ای رنو لتیتود به شما ارائه می شود که شامل خدمات مجموعه ما از جمله تعویض روغن و فیلتر، بررسی تسمه موتور، بررسی سطح ضد یخ در مدار خنک کننده موتور و تعویض لنت ترمز می باشد.

 • تعمیر موتور رنو لتیتود
 • تعمیر گیربکس لتیتود
 • تعمیر جلوبندی رنو لتیتود
 • تعویض روغن موتور لتیتود
 • تعمیر جعبه فرمان لتیتود
 • دیاگ رنو لتیتود
 • تعویض لنت ترمز لتیتود
 • تعویض بلبرینگ
 • تنظیم موتور رنو لتیتود

سرویس دوره ای رنو لتیتود

از مهمترین مزایای سرویس دوره ای و تعمیر رنو لتیتود در تهران، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افزایش شتاب رنو لتیتود
 • کاهش مصرف بنزین خودرو لتیتود
 • افزایش کارکرد موتور رنو لتیتود
 • کاهش آلاینده
 • افزایش عمر مفید قطعات خودرو

تعمیر گیربکس رنو لتیتود

خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو لتیتود توسط امداد خودرو تهران 786 به جدیدترین تجهیزات و دانش تخصصی تعمیر و عیب یابی گیربکس رنو لتیتود افتخار می کند.

خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از: تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو لتیتود، سرویس دوره ای تعمیر و نگهداری گیربکس اتوماتیک رنو لتیتود، بازدید فنی تعمیر گیربکس اتوماتیک.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک رنو لتیتود

از آنجایی که گشتاور موتور به گیربکس جریان روغن و سیستم هیدروالکترومکانیکی منتقل می شود، گیربکس های اتوماتیک نسبت به خودروهای دستی به دقت و حساسیت بیشتری نیاز دارند.

بنابراین با درک این موضوع باید به موارد زیر توجه کرد;

خرابی گیربکس را جدی بگیرید و در اسرع وقت نسبت به تعمیر رنو لتیتود اقدام کنید. ادامه رانندگی با گیربکس معیوب باعث سرایت آسیب به سایر قسمت ها می شود و صرف زمان هزینه تعمیر لتیتود درذ تهران را چند برابر می کند.

روغن گیربکس را در زمان و مسافت مشخص شده تعویض کنید.
خودروهای اتوماتیک دارای سیستم الکتریکی پیچیده تری نسبت به سایر خودروها هستند، ترجیحاً از وسایل برقی اضافی مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، آلارم های مختلف و … استفاده نشود.

کیت گیربکس اتوماتیک حاوی سنسورهای حساس و مدارهای الکترونیکی است که شستشوی موتور برای آنها توصیه نمی شود.
موارد دیگر به تفصیل در مقاله نحوه استفاده صحیح از پخش زنده توضیح داده شده است. روغن مورد استفاده در ||| ATF Vaiko و AC Delco در آلمان و آمریکا تولید می شوند.

تعمیر جلوبندی رنو لتیتود

یکی از قسمت های سیستم جلوبندی رنو لتیتود که بیشتر از سایر قسمت های سیستم تعلیق خراب می شود کمک فنر است. خرابی کمک فنر لتیتود معمولاً با نیروی بیش از حد وسیله نقلیه پس از عبور از دست اندازها آشکار می شود. یکی دیگر از مواردی که مانع از توقف خودرو در وسط راه یا جاده می شود و دیگر حرکت نمی کند پمپ بنزین این خودروها است.

به طور کلی تعمیرکاران و کارشناسان توصیه می‌کنند که تا حد امکان باک بنزین را بیش از حد خالی نکنند که در این صورت اخطار کم بودن بنزین در پشت آمپلی فایر روشن می شود. دلیل این امر این است که وقتی باک ماشین شما کاملا خالی است، الکتروموتور پمپ بنزین با بنزین تماس ندارد، بنابراین موتور الکتریکی خنک نمی شود.

کلام آخر

همانطور که گفته شد، ما در نمایندگی رنو لتیتود انواع خدمات عیب یابی و تعمیر رنو لتیتود، خدمات دوره ای و تعمیرات تخصصی تمامی قسمت های این خودرو را ارائه می دهیم.
همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه پس از تماس با شما قطعه را تعویض می کنیم و از همه مهمتر فقط از قطعات اورجینال مورد تایید خودروساز استفاده می کنیم.

رنو رومیتون را می توان شاهکار سال 2011 ساخت رنو فرانسه دانست. رنو ریتودو موفق شد در سال جاری به بالاترین سطح ایمنی دست یابد.