تعمیر رنو ساندرو در محل در تهران

تعمیر رنو ساندرو

نمایندگی رنو 786 در تهران بعنوان عاملیت مجاز، یکی از خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، تعمیر خودرو رنو ساندرو در محل می‌باشد که مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار گرفته است. ( تعمیر رنو ساندرو در تهران )

خدمات تعمیر خودرو در محل توسط تعمیرکار در تهران امروزه از خدماتی می‌باشد که سبب گردیده تا افراد دیگر نگرانی بابت تعمیر خودرو خود در کنار جاده‌ها داشته باشند.

امروزه مالکیت خودرو به ویژه در بین نسل جوان رواج یافته است و برای بسیاری از خانواده ها خرید خودروی مطمئن و مطمئن برای فرزندانشان به یک مشکل تبدیل شده است. خودروهای ساندرو یکی از خودروهای معروف با کیفیت و دوام خوب هستند و به همین دلیل طرفداران زیادی دارند.

این خودرو به عنوان سدان خودروی ال 90 مونتاژ می شود و به دلیل ارتفاع بیشتر نسبت به سایر سدان ها، نوعی خودروی فریم بلند مشابه خودروی جاده ای به حساب می آید، اما این ویژگی را ندارد، و باید گفت فقط از نظر ظاهر به این صورت است.

هر خودرویی برای اینکه در جاده و در حین رانندگی آسیبی به خودرو وارد نشود و صاحب خودرو در جاده یا بزرگراه راه نیابد، نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای و منظم دارد که تعمیر رنو ساندور نیز یکی از خدماتی است که مالکین محترم و رانندگان  ، تعمیر رنو ساندرو  به موقع تجهیزات یکی از نکات مهمی است که صاحب خودرو می کند.

تعمیر رنو ساندرو در تهران

اگر صاحب خودروهای رنو به خصوص رنو ساندرو هستید، حتما مرکز تخصصی و حرفه ای و معروف تعمیر رنو ساندرو امداد خودرو 786 را می شناسید به این دلیل که یکی از بهترین مراکز معروف بین تمام دارندگان خودرو های رنو ساندرو می باشد هر عزیزی که دارای رنو ساندور در تهران و حومه می باشد در صورت احتیاج به خدمات تعمیرات به تعمیرگاه ساندرو درتهران امداد خودرو 786 برای سالهاست که مراجعه می نماید.

تعمیر رنو ساندرو در محل

اگر شما دوستان نیز به دنبال یافتن بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیر رنو ساندرو در عزیز تهران و حومه هستید باید خدمتتان عرض نماییم کافی است نظرات عزیزانی که از تعمیرگاه ساندرو خدمات دریافت نموده اند و نظر خود را در سایت ما ثبت کرده و شما عزیزان قادر به مشاهده می باشید را مطالعه نمایید.

سالهاست مجموعه ما بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران به شما عزیزان می باشد که برای استفاده از بهترین و با کیفیت ترین و مناسبت ترین خدمات حرفه ای تعمیر رنو ساندرو در محل کافی است با شماره تماس های موجود در وبسایت ما تماس حاصل فرمایید.

خودروی ساندرو ساخت کشور فرانسه است و در سال 2009 طراحی شده است و دارای موتور چهار سیلندر و 16 سوپاپ می باشد. از ویژگی‌های رنو ساندرو می‌توان به ترمزهای دیسکی جلو و ترمزهای کاپ عقب و ترمزهای ضد قفل ABS اشاره کرد.برای دریافت تمامی خدمات در رابطه با تعمیرات خودرو ساندرو به سایت امداد خودرو در تهرات و مرکز تخصصی ارائه خدمات تعمیر رنو ساندرو مراجعه نمایید.

قیمت تعمیر رنو ساندرو

پرداخت هزینه معقول برای تعمیر رنو ساندرو : یکی از مهمترین معیارهایی که از نظر مشتری بسیار حائز اهمیت است، پرداخت هزینه منصفانه و منطقی پس از تعمیر خودرو می باشد.

یک تعمیرگاه خوب رنو ساندرو باید بتواند هزینه های سرویس را طوری تنظیم کند که پرداخت و رضایت مشتری برای مشتری سخت نباشد. این ویژگی یکی از ویژگی های اصلی تعمیرگاه تخصصی رنو ایران می باشد.

 

تعمیرکار ساندرو در تهران

به عنوان مثال بهترین مراکز تعمیر رنو ساندرو در تهران برای صاحبان خودروهای رنو، به خصوص خودروی ساندرو، انتخاب یک موضوع اساسی می‌باشد. در این بخش، به اهمیت تعمیرگاه‌های حرفه‌ای و خدمات ویژه‌ای که تعمیرگاه‌های مطرح مانند ایران رنو برای خودروهای ساندرو در تهران ارائه می‌دهند، پرداخته خواهد شد. این تعمیرگاه‌ها باید با تخصص در تعمیرات خودروهای رنو، به ویژه مدل ساندرو، نه‌تنها به مشکلات خودروها پی ببرند، بلکه با ارائه مشاوره کارآمد به مشتریان از آنان حمایت کنند.

در تعمیرگاه‌های معتبر مانند ایران رنو، تخصص تعمیرکاران از اهمیت بسیاری برخوردار است. این تخصص‌ها باید به گونه‌ای باشد که بتوانند عیوب و مشکلات خودروهای ساندرو را به درستی تشخیص داده و راهکارهای کارآمد برای تعمیر ارائه دهند. علاوه بر این، تعمیرگاه‌ها باید از قطعات اصلی و اورجینال برای تعمیرات استفاده کنند تا عمر و کیفیت خودروها حفظ شود.

تعمیرکار ساندرو

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در تعمیرگاه‌های رنو ساندرو، ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان است. تعمیرکاران با توضیح دقیق عیب‌ها و راهکارهای جلوگیری از آن، به مشتریان کمک می‌کنند تا تصمیم به اقدامات لازم برای تعمیر رنو ساندرو را با اطمینان بیشتری بگیرند. همچنین، ارائه تخمین هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات نیز از وظایف این تعمیرگاه‌هاست.

تعمیر و تعویض قطعات در تعمیرگاه‌های ساندروی معتبر با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت صورت می‌گیرد. این اقدامات باعث افزایش عمر و کیفیت خودرو می‌شوند. همچنین، هزینه تعمیرات نیز باید منطبق با خدمات ارائه شده باشد و در محدوده معقولی قرار گیرد. تعمیرگاه‌های مطرح همچون ایران رنو، همیشه تلاش می‌کنند تا با ارائه خدمات با کیفیت و معقول، رضایت مشتریان را جلب کنند.

 

درخواست تعمیر رنو ساندرو

از پیش خواستاری، پیش از آشنایی با ویژگی‌های تعمیرگاه ساندرو تهران، بهتر است که درباره مشخصات خودروی رنو ساندرو کمی اطلاع یابیم. اغلب ویژگی‌های این خودرو شباهت‌هایی به خودروی ال 90 دارد، به همین دلیل نگرانی در خصوص دستیابی به تعمیرگاه مناسب برای رنو ساندرو وجود ندارد.

موتور این خودرو دارای یک موتور 1.6 لیتری با 105 اسب بخار قدرت می‌باشد و گشتاوری حدود 140 نیوتون متر ایجاد می‌کند. مشخصات این خودرو شامل شتاب 10.5 ثانیه، فرمان هیدرولیک، سیستم ترمز ضد قفل یا ABS، استاندارد آلایندگی یورو 4 و… می‌شود.

ویژگی‌های دیگر خودروی رنو ساندرو شامل محور جلو قرار گرفتن، مصرف سوخت 6.7 لیتر در هر صد کیلومتر در جاده و 3.7 لیتر در مصرف شهری، داشتن گیربکس 4 سرعته در نسخه اتوماتیک و گیربکس 5 سرعته در نسخه دستی، و حداکثر سرعت 175 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.

با توجه به ویژگی‌های مذکور، اگر به دنبال خودروی شهری هستید، نیازی به نگرانی درباره تعمیرگاه مناسب برای تعمیر رنو ساندرو ندارید و می‌توانید رنو ساندرو را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کنید. اگر از صاحبان خودروی رنو ساندرو هستید، برای تعمیرات و خدمات نگهداری مثل تعمیر موتور ساندرو، می‌توانید به مجموعه ایران رنو مراجعه نمایید.

همچنین، یک نکته مهم که علاوه بر تعمیرگاه رنو ساندرو باید در نظر داشته باشیم، قبل از خرید هر دستگاهی به ویژگی‌ها، مشخصات، مزایا و معایب آن دقیقاً آگاه شویم. این موضوع به شدت اهمیت دارد و در مورد خودروها، به ویژه رنو ساندرو نیز اعمال می‌شود. برای راحتی شما، تعدادی از مزایا و معایب رنو ساندرو در ادامه ذکر شده است.

 

تعمیرگاه رنو ساندرو در تهران

تعمیرگاه و مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران طبق تجربه اینطور فکر می کند و معتقد است که با تعمیرگاه تخصصی ساندرو در خدمت شما هستیم . اگر به دنبال تعمیرگاه معتبر و بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران در زمینه خدمات ساندرو هستید با ما همراه باشید.

رنو ساندور مدتهاست با همکاری نیسان و پارس خودرو در ایران عرضه شده است. این خودرو در بازار ایران در دو نوع دستی و اتوماتیک موجود است. از نظر تجهیزات در سطح پایین تری نسبت به خودروهای رنو مانند داستر قرار دارد اما مقداری کیفیت این خودرو بالاتر بوده و می توان آن را یک خودروی خانوادگی مناسب دانست.

مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران

اگر صاحب خودروی رنو به خصوص رنو ساندرو هستید ، حتماً با سرویس های معمول و خدمات تعمیر رنو ساندرو آشنایی دارید . اگرچه چند سالی است که واردات در کشورمان ممنوع شده و شاهد جدیدترین مدل های خودروهای خارجی نیستیم ، اما تعداد برندهای خارجی موجود در ایران و بازار خودروی ایران کم نیست.

یکی از این برندهای معروف که خودروهایش در ایران حضور نسبتاً پویایی دارند رنو ساندرو است. یکی از بهترین و باکیفیت ترین خودروهای شرکت خودروسازی رنو، خودروی رنو ساندرو می باشد. در ادامه گفتگو در مورد کارگاه خدمات ساندرو با ایران رنو همراه باشید تا سوالات خوب و بیشتری مانند کارگاه خدمات رنو ساندرو، کارگاه خدمات ساندرو در تهران، بهترین فروشگاه خدمات ساندرو و …

سوخت رسانی

حلقه آب بندی باک بنزین این خودروها که زیر صندلی عقب قرار دارد آسیب دیده و به درستی بسته نمی شود و به همین دلیل بوی بنزین به داخل کابین این خودروها می پیچد.

تکنسین های این مرکز همچنین معتقدند که در صورت نشتی در آن انژکتورها یا دوشاخه ریل سوخت ، بوی بنزین به داخل کابین سرنشینان سرایت می کند که می تواند خطرناک باشد و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.که در این رابطه شما عزیزان می توانید به مجموعه تعمیر رنو ساندرو امداد خودرو 786 مراجعه نمایید.

 

خدمات تعمیر خودرو رنو ساندرو در محل

 • تعمیر رنو ساندرو در محل
 • تعمیر موتور رنو ساندرو
 • تعمیر گیربکس ساندرو
 • تعویض روغن گیربکس رنو ساندرو
 • تنظیم موتور ساندرو جهت کاهش مصرف سوخت خودرو
 • تعمیر جلوبندی رنو ساندرو
 • دیاگ خودرو ساندرو
 • سرویس دوره‌ای ساندرو
 • تعویض تسمه تایم رنو ساندرو
 • تعویض لنت ترمز ساندرو
 • تعمیر سرسیلندر و تعویض واشر سرسیلندر
 • تعویض روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا

 

راهنمای خدمات تعمیر

استفاده از خدمات امداد خودرو 786 وسعت بسیار زیادی دارد مخصوصا در ارتباط با خدماتی که در مرکز تعمیر رنو ساندرو به شما عزیزان به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می شود و در ادامه قصد معرفی بهترین خدمات را در رابطه با تعمیر رنو ساندرو به شما عزیزان در مرکز تخصصی تعمیر رنو ساندرو داریم با ما همراه باشید:

مشاوره و راهنمایی مشتری برای تعمیر رنو ساندرو : هنگامی که برای تعمیر خودروی ساندرو خود به بهترین تعمیرگاه ساندرو یعنی ایران رنو مراجعه می کنید، تعمیرکاران حرفه ای در اینجا وظیفه خود را بر عهده می گیرند تا دلایل و راه های خرابی خودرو را برای شما توضیح دهند. متوقفشان کن هزینه نهایی تعمیر و تعویض قطعات قابل برآورد و به اطلاع شما می باشد.

تعویض قطعات مکانیکی در مرکز تعمیر رنو ساندرو : پس از شناسایی و عیب یابی خودرو، تعمیرکاران تعمیرگاه های معتبر رنو ساندرو مانند تعمیرگاه ویژه رنو ایران، قطعات ساندرو شما را تعویض یا تعمیر می کنند. از قطعات اصلی ماشین شما استفاده می کند.

 

آشنایی بیشتر با ساندرو و تعمیر رنو ساندرو

ماشین ساندرو خودرو ای است ساخت کشور فرانسه و طراحی شده در سال 2009 دارای موتور چهار سیلندر و 16 سوپاپ می باشد . از ویژگی های رنو ساندرو می توان به ترمزهای دیسکی جلو و عقب و ترمز ضد قفل ABS اشاره کرد.

یکی از اولین نیازهای دارندگان این رنو ساندرو در همان بدو خرید این خودرو این است که با خود فکر می کنند برای دریافت بهترین خدمات باید به کدام تعمیرگاه ساندرو مراجعه نمایند. در این رابطه لازم است که مجددا تاکید نماییم یکی از بهترین و قدیمی ترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر رنو ساندرو در تهران متعلق به مجموعه حرفه ای امداد خوردو 786 می باشد .

در چه مواقعی باید نسبت به تعمیر ساندرو اقدام کرد

اگر خودروی ساندرو شما نوع گیربکس دستی می‌باشد، طبق توصیه سازنده، تعویض روغن گیربکس هر 48 تا 96 هزار کیلومتر ضروری است و اگر خودروی ساندرو شما گیربکس اتوماتیک دارد، این روغن باید هر 96 تا 160 هزار کیلومتر تعویض شود.

زیرا این روغن بعنوان یک روان کننده عمل می‌کند و نوع خاصی از مایع است که حرکت چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها را روان کرده و این قطعات را از آسیب های ناشی از گرما و آلودگی های محیطی محافظت می کند. روغن دنده یک سیال سرد و چسبناک است که برای انتقال نیروی لازم از موتور به گیربکس ایده آل است.

تعمیر رنو ساندرو در تهران توسط مکانیک سیار علاوه بر تعویض روغن گیربکس، تعویض روغن موتور این خودروها و خدمات مربوط به تسمه تایم، فیلتر روغن، شمع و … را روی این ماشین ها ارائه می دهد.

تقه زدن گیربکس ( مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران )

اولا اگر خودرو مشکل برق داشته باشد صدای تق تق از گیربکس شنیده می‌شود اما با توجه به اینکه بررسی برق و ایرادات خودرو یک کار کاملا تخصصی است و در صورت نداشتن تجربه و تخصص می توانید باعث افزایش بیشتر شوید. ( تعمیر رنو ساندرو )

در صورت بروز این مشکل خودروی خود، می‌توانید از تعمیرکار ماهر ساندرو کمک ببرید و از تجربه و تخصص آنها بهره مند شوید. از دیگر دلایل تقه گیربکس رنو ساندرو عدم تعادل فشار روغن گیربکس است که در اثر خرابی یا جدا شدن دسته موتور گیربکس و یا ساعت معیوب ایجاد می شود.

مرکز تعمیر رنو ساندرو تحت مدیریت امداد خودرو 786 به عنوان تعمیرگاه ساندرو در تهران در کمترین زمان ممکن مشکلات خودروی شما را بررسی و تعمیر می کند.

تعمیر جلوبندی ساندرو

سیستم جلوبندی ساندرو یکی از مهمترین قطعات این خودرو است که نقش عمده ای در جذب ضربه های ساختمان دارد. اگر بخواهیم این قسمت از خودرو را به تفصیل توضیح دهیم، می‌توانیم بگوییم: قسمت پایینی جلوی خودرو که وظیفه توقف یا نگهداری خودرو (خوب و راست) خودرو را بر عهده دارد. روی چاله ها، دست اندازها و پیچ های جاده. او آن را دارد. ( تعمیر رنو ساندرو در تهران )

سلامت لاستیک در زمان تعمیر رنو ساندرو

لاستیک های ماشین شما تاثیر زیادی بر سلامت اولین ساندرو شما دارند. اگر لاستیک خودرو صاف است و آج ندارد، باید منتظر وجود عائم خرابی در سیستم جلوبندی ساندرو خود باشید.

برای شفاف سازی می توانید به مرکز تعمیر رنو ساندرو، با شماره تماس 09937906264 مراجعه کنید و نسبت به تعمیر جلوبندی رنو ساندرو اقدام کنید.

تعویض تسمه تایم ( تعمیر رنو ساندرو در محل )

در مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران، تعویض کیت کامل تسمه تایم خودروی ساندرو هر 60 هزار کیلومتر انجام می شود. طبق پیشنهادات در دفترچه راهنما رنو ساندرو.

زمانی که تعویض تسمه تایم ساندرو خود را به تاخیر می اندازید. زمانی که تسمه تایم ساییده می شود، سوپاپ های تایم و پیستون ها آسیب دیده و آسیب زیادی به آن وارد می شود. توجه داشته باشید که شکستگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی می تواند باعث تلفات جانی نیز شود.

تعویض روغن ساندرو ( تعمیر رنو ساندرو در تهران )

تعویض روغن گیربکس ساندرو در تهران ساندرو هر 50000 کیلومتر تعویض می شود که این فاصله زمانی استاندارد است که در دفترچه راهنمای خودرو ساندرو مشخصشده است. به یاد داشته باشید اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود باعث افت فشار روغن و آسیب دیدن قطعات داخل گیربکس می شود. ( تعمیر رنو ساندرو )

این نکته بسیار مهمی است، با روغن گیربکس ساندرو تعویض شود و به صورت دستی به خودرو آسیب می رساند. این کار توسط کارشناسان و تجهیزات امداد خودرو 786 امکان پذیر خواهد بود.

تعویض روغن موتور ( تعمیر رنو ساندرو در تهران )

هنگام تعمیر رنو ساندرو تعویض روغن موتور رنو ساندرو و فیلترها هر 7000 کیلومتر باید انجام شود. اگر زمان تعویض روغن موتور ساندرو شما گذشته باشد باعث مسدود شدن جرم داخل موتور می شود، بنابراین باید برای تعمیر موتور رنو ساندرو به کارگاه مراجعه کنید که هزینه های اضافی بر روی دستان شما وارد می کند.

نکات مهم تعمیر رنو ساندرو

تعمیر رنو ساندرو : امروزه مالکیت خودرو به خصوص در بین نسل جوان بسیار رایج شده است و بسیاری از خانواده ها در جستجوی خرید خودرویی مطمئن و ایمن برای فرزندان خود هستند. خودروی ساندرو یکی از خودروهای معروف با کیفیت و دوام خوب است و به همین دلیل طرفداران زیادی نیز دارد.

این خودرو به عنوان هاچ بک خودروی ال 90 ساخته شده و به دلیل ارتفاع بالاتر نسبت به هاچ بک های دیگر، نوعی خودروی شاسی بلند محسوب می شود، اما این ویژگی آن خودروها را ندارد، بلکه فقط از نظر ظاهری به نظر مقداری شاسی بلند به نظر می آید و در خارج از جاده نیز تا حدودی کارش خوب است.

ارائه خدمات تعمیر رنو ساندرو در تهران

همه خودروها به سرویس منظم و به موقع نیاز دارند تا در جاده ها و رانندگی دچار صانحه نشوند و صاحبان خود را در جاده ها یا بزرگراه ها در کنار جاده زمینگیر و متوقف نکنند و تعمیر رنو ساندرو اگر به موقع صورت بگیرد خود یکی از مهم ترین مواردی است که در حفظ سلامت این خودرو و ایمنی سرنشینان موثر خواهد بود.

در تهران مرکز تعمیر رنو ساندرو توسط امداد امداد خودرو 786 مدتهاست که به شما عزیزان ارائه خدمات می نماید.

 

خدمات تعمیر رنو ساندرو در تهران

همیشه اولین سوال بعد از خرید یک ماشین خارجی خوب این است که برای سرویس خودرو به کجا مراجعه کنیم؟

در کارگاه ویژه تعمیر رنو ساندرو آماده خدمت رسانی به شما هستیم . تعمیرگاه های تخصصی رنو در تمام منطقه های تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

در تعمیرگاه ساندرو امداد خودرو 786 تمامی ایرادات  و مشکلات به وجود آمده در خودروهای رنو ساندرو توسط نیروهای متخصص و زبده امداد خودرو ساندرو تشخیص و رفع می شود . از خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– تعویض اقلامی مانند واشر سرسیلندر، فیلتر روغن، فیلتر هوا و روغن موتوردر تعمیرگاه ساندرو

– دیاگ رنو ساندرو

– تعمیر کردن جلوبندی رنو ساندرو و تعویض قطعات

– کاهش مصرف سوخت خودرو توسط تنظیم نمودن موتور

– تعمیر مشکلات مربوط به گیربکس های دستی و اتوماتیک

– عوض کردن لنت های جلو و عقب خودرو

– تعمیر مشکلات مربوط به موتور دستگاه رنو ساندرو توسط متخصصین تعمیر رنو ساندرو

– تعویض تسمه تایم خودرو

– تعمیر سرسیلندر خودرو

– تعویض دیسک و صفحه رنو ساندرو

– تعمیر و تعویض رادیاتور بخاری

– تعویض شمع های خودرو

– تعمیر مشکلات مربوط به پمپ هیدرولیک خودرو رنو ساندرو

– عیب یابی و رفع مشکلات مربوط به گاز خوردن زیاد دستگاه یا روشن نشدن آن

– برطرف کردن مشکلات مربوط به روشن شدن چراغ چک دستگاه

– شستشو دادن سوزن انژکتور توسط دستگاه

– تعویض پلوس

و …

 

سرویس دوره ای ساندرو

اگر خودروی رنو ساندرو شما از نوع گیربکس دستی است، طبق توصیه سازنده، لازم است روغن گیربکس خودرو را هر 48000 تا 96000 کیلومتر تعویض کنید و اگر خودروی ساندرو شما دارای گیربکس اتوماتیک است، این روغن باید هر 96000 کیلومتر در مرکز تعمیر رنو ساندرو تعویض شود.

زیرا این روغن یک روان کننده  تا 160000 کیلومتر محسوب می شود و نوع خاصی از مایعات موتور است که حرکت چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها را روان کرده و این قطعات را از آسیب های ناشی از گرما و آلاینده ها محافظت می کند. روغن گیربکس نیز یک سیال خنک کننده و چسبناک محسوب می شود که برای انتقال نیروی لازم از موتور به گیربکس ایده آل است.

مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران به غیر از تعویض روغن گیربکس، تعویض روغن موتور این ماشین ها و تسمه تایم، فیلتر روغن، شمع و غیره را روی این ماشین ها ارائه می دهد.

رفع تقه زدن گیربکس ( تعمیر رنو ساندرو در تهران )

اول اینکه اگر ماشین مشکل برق داشته باشد صدای جغجغه از گیربکس ممکن است شنیده شود اما بعد از انجام بررسی همه قسمت های برقی خودرو و عدم وجود مشکل در آن نواحی ، در صورت اقدام ناصحیح و اگر تجربه و مهارت نداشته باشید ممکن است باعث آسیب بیشتر شود اگر این اتفاق می افتد.

در این صورت شما باید وسیله نقلیه خود را به مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران تحت مدیریت امداد خودرو 786 انتقال دهید از تجربه و مهارت آنها برای تعمیر مشکل خودرو خود استفاده کنید. برخی دیگر از دلایل ایجاد مشکل گیربکس در خودروهای رنو ساندرو به دلیل فشار نامتعادل روغن گیربکس، شکستگی یا پاره شدن دسته موتور دنده یا تسمه تایم معیوب باشد.

بوی بنزین در خودرو

مرکز تعمیر رنو ساندرو در تهران معتقد است در صورت خراب شدن کاسه نمد باک بنزین زیر صندلی عقب این خودروها، به درستی پلمپ نشده و بوی بنزین به داخل کابین این خودروها سرایت می کند.

تعمیرکاران این مرکز نیز معتقدند در صورت نشتی سوزن انژکتور یا سوختن دوشاخه ریل ، بوی بنزین به داخل کابین سرایت می کند که می تواند خطرناک باشد و باید برای بررسی و تعمیر باید به تعمیرگاه ساندرو منتقل شود.