تعمیر رنو ساندرو در محل در تهران

تعمیر رنو ساندرو

نمایندگی رنو 786 در تهران بعنوان عاملیت مجاز، یکی از خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، تعمیر خودرو رنو ساندرو در محل می‌باشد که مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار گرفته است.

خدمات تعمیر خودرو در محل توسط تعمیرکار در تهران امروزه از خدماتی می‌باشد که سبب گردیده تا افراد دیگر نگرانی بابت تعمیر خودرو خود در کنار جاده‌ها داشته باشند.

خدمات تعمیر خودرو رنو ساندرو در محل

 • تعمیر موتور رنو ساندرو
 • تعمیر گیربکس ساندرو
 • تعویض روغن گیربکس رنو ساندرو
 • تنظیم موتور ساندرو جهت کاهش مصرف سوخت خودرو
 • تعمیر جلوبندی رنو ساندرو
 • دیاگ خودرو ساندرو
 • سرویس دوره‌ای ساندرو
 • تعویض تسمه تایم رنو ساندرو
 • تعویض لنت ترمز ساندرو
 • تعمیر سرسیلندر و تعویض واشر سرسیلندر
 • تعویض روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا

در چه مواقعی باید نسبت به تعمیر ساندرو اقدام کرد

اگر خودروی ساندرو شما نوع گیربکس دستی می‌باشد، طبق توصیه سازنده، تعویض روغن گیربکس هر 48 تا 96 هزار کیلومتر ضروری است و اگر خودروی ساندرو شما گیربکس اتوماتیک دارد، این روغن باید هر 96 تا 160 هزار کیلومتر تعویض شود.

زیرا این روغن بعنوان یک روان کننده عمل می‌کند و نوع خاصی از مایع است که حرکت چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها را روان کرده و این قطعات را از آسیب های ناشی از گرما و آلودگی های محیطی محافظت می کند. روغن دنده یک سیال سرد و چسبناک است که برای انتقال نیروی لازم از موتور به گیربکس ایده آل است.

تعمیر رنو ساندرو در تهران توسط مکانیک سیار علاوه بر تعویض روغن گیربکس، تعویض روغن موتور این خودروها و خدمات مربوط به تسمه تایم، فیلتر روغن، شمع و … را روی این ماشین ها ارائه می دهد.

تقه زدن گیربکس خودرو ساندرو

اولا اگر خودرو مشکل برق داشته باشد صدای تق تق از گیربکس شنیده می‌شود اما با توجه به اینکه بررسی برق و ایرادات خودرو یک کار کاملا تخصصی است و در صورت نداشتن تجربه و تخصص می توانید باعث افزایش بیشتر شوید.

در صورت بروز این مشکل خودروی خود، می‌توانید از تعمیرکار ماهر ساندرو کمک ببرید و از تجربه و تخصص آنها بهره مند شوید. از دیگر دلایل تقه گیربکس رنو ساندرو عدم تعادل فشار روغن گیربکس است که در اثر خرابی یا جدا شدن دسته موتور گیربکس و یا ساعت معیوب ایجاد می شود.

تعمیر جلوبندی ساندرو

سیستم جلوبندی ساندرو یکی از مهمترین قطعات این خودرو است که نقش عمده ای در جذب ضربه های ساختمان دارد. اگر بخواهیم این قسمت از خودرو را به تفصیل توضیح دهیم، می‌توانیم بگوییم: قسمت پایینی جلوی خودرو که وظیفه توقف یا نگهداری خودرو (خوب و راست) خودرو را بر عهده دارد. روی چاله ها، دست اندازها و پیچ های جاده. او آن را دارد.

سلامت لاستیک در زمان تعمیر و نگهداری رنو ساندرو چه تاثیری دارد؟

لاستیک های ماشین شما تاثیر زیادی بر سلامت اولین ساندرو شما دارند. اگر لاستیک خودرو صاف است و آج ندارد، باید منتظر وجود عائم خرابی در سیستم جلوبندی ساندرو خود باشید.
برای شفاف سازی می توانید به مجموعه امداد خودرو در تهران، با شماره تماس 09937906264 مراجعه کنید و نسبت به تعمیر جلوبندی رنو ساندرو اقدام کنید.

سرویس دوره ای رنو ساندرو

تعویض تسمه تایم

در مجموعه امداد خودرو 786 در تهران، تعویض کیت کامل تسمه تایم خودروی ساندرو هر 60 هزار کیلومتر انجام می شود. طبق پیشنهادات در دفترچه راهنما رنو ساندرو. زمانی که تعویض تسمه تایم ساندرو خود را به تاخیر می اندازید. زمانی که تسمه تایم ساییده می شود، سوپاپ های تایم و پیستون ها آسیب دیده و آسیب زیادی به آن وارد می شود. توجه داشته باشید که شکستگی تسمه تایم علاوه بر ضرر مالی می تواند باعث تلفات جانی نیز شود.

تعویض روغن ساندرو

تعویض روغن گیربکس ساندرو در تهران ساندرو هر 50000 کیلومتر تعویض می شود که این فاصله زمانی استاندارد است که در دفترچه راهنمای خودرو ساندرو مشخصشده است. به یاد داشته باشید اگر روغن گیربکس به موقع تعویض نشود باعث افت فشار روغن و آسیب دیدن قطعات داخل گیربکس می شود. این نکته بسیار مهمی است، با روغن گیربکس ساندرو تعویض شود و به صورت دستی به خودرو آسیب می رساند.
این کار توسط کارشناسان و تجهیزات امداد خودرو 786 امکان پذیر خواهد بود.

تعویض روغن موتور رنو ساندرو

تعویض روغن موتور رنو ساندرو و فیلترها هر 7000 کیلومتر باید انجام شود. اگر زمان تعویض روغن موتور ساندرو شما گذشته باشد باعث مسدود شدن جرم داخل موتور می شود، بنابراین باید برای تعمیر موتور رنو ساندرو به کارگاه مراجعه کنید که هزینه های اضافی بر روی دستان شما وارد می کند.