تعمیر رنو ال 90 در محل در تهران

تعمیر رنو ال 90

امداد خودرو 786 در تهران بعنوان نمایندگی رنو متشکل از تعمیرکار و مکانیک سیار زبده جهت تعمیر خودرو در محل همواره سعی بر ارائه خدماتی با کیفیت بیشتر را به شما عزیزان دارد.  تنها کافیست با تماس با تعمیرکار جهت تعمیر رنو ال 90 در تهران، شاهد تعمیر خودرو خود در سریع‌ترین زمان باشید.

شماره تماس: 09937906264

انواع خدمات تعمیر رنو ال 90 شامل تعمیر گیربکس ، تعویض تسمه تایم ، تعمیر سیلندر ، تعویض سرسیلندر و … می باشد که در این مقاله توسط امداد خودرو 786  به برخی از آنها پرداخته ایم. هم اکنون تعمیر رنو ال 90 در تهران با امداد خودرو 786 برای شما عزیزان ارائه خدمات می نماید.

خدمات تعمیر رنو ال 90 در محل

سرویس تعمیر رنو ال 90 چیست؟ همانطور که می دانید ، هر خودروسازی دفترچه ای را به عنوان کتابچه راهنمای خودرو ارائه می دهد که مواردی مانند سرویس های دوره ای در کیلومترهای مشخص را بیان و به شما عزیزان ارائه می کند تا در نگهداری و تعمیر خودرو خود به مشکل نخورید. توجه به این نکته بسیار مهم است.

زیرا می تواند مشکلات زیادی را برای سیستم داخلی خودرو از جمله موتور ایجاد کند.

قبل از اینکه با مشکل مواجه شوید و به خدمات تعمیر رنو ال 90 نیاز پیدا نمایید ، نکات مهمی را در مورد نحوه مراقبت و تعمیر رنو ال 90 بیاموزید. خدمات دوره ای تعمیر رنو ال 90 شامل بازدید از لاستیک ها و تنظیم هوای آنها ، بررسی جلوبندی خودرو، بررسی مایعاتی مانند روغن موتور و روغن گیربکس و بررسی مایع ضد یخ و …  می باشد  .

 • تعویض تسمه تایم ال 90
 • تعویض روغن موتور رنو ال 90
 • تعویض روغن گیربکس خودرو ال 90
 • شستشوی انژکتور ال 90
 • تعمیر جلوبندی ال 90
 • تعویض اورینگ های منیفولد
 • تعویض دسته موتور ال 90

خدمات تعمیر رنو ال 90 در محل

شما صاحب خودرو ال نود می توانید برای داشتن هر یک از خدمات تعمیر ال 90 در محل در تهران به مجموعه امداد خودرو تهران 786 مراجعه نموده از خدمات مکانیک سیار در محل بهره مند شوید.
فقط به یاد داشته باشید که سرویس دوره ای ال نود ضروری است و باید در مسافت و کلیمترهای مشخص توسط شرکت انجام شود.
سرویس های دوره ای شامل مواردی مانند چک چهار چرخ، بررسی جلوبندی خودرو، بررسی مایعات خودرو مانند ضدیخ، روغن موتور، روغن گیربکس و دیگر موارد می‌شود.
در زیر اموری که باید برای تعمیر رنو L90 انجام دهید آورده شده است.

شستشوی انژکتور ال 90

در مجموعه امداد خودرو 786 سرویس های ویژه  تعمیر رنو ال 90 در تهران همراه با  شستشوی انژکتور به عنوان یکی از خدمات تعمیر رنو ال 90 ارائه می شود. شستشوی انژکتور خودرو مزایای زیادی دارد که می توان گفت باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش سرعت می شود.

همچنین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و تهویه مطبوع نیز بخشی از مزایای این خدمات در نظر گرفته می شود. اگر تعمیر و نگهداری واشر انژکتور به درستی و طبق قوانین انجام نشود، تنظیم موتور و تعمیر رنو ال 90 با مشکل مواجه می شود. این کار در تعمیر رنو ال 90 به دو صورت قابل انجام است که توضیح آن در حوصله مقاله نیست.

برای کاهش مصرف سوخت، افزایش شتاب و کاهش آلایندگی ال نود، باید بشکلی مرتب شستشوی انژکتور ال 90 انجام شود. در بحث تنظیم موتور L90، شستن انژکتور L90 یکی از مهمترین کارهایی است که به دلیل اصول اولیه انجام نمی شود. شستشوی سوزن انژکتور L90 با دستگاه به دو صورت انجام می شود.

تعویض روغن گیربکس ال 90

گیربکس یکی از قطعات مهم خودرو است که شامل چهار قسمت مکانیکی الکتریکی، هیدرولیک و کامپیوتری می باشد. عدم توجه به ایراد در گیربکس ممکن است باعث آسیب به سایر قطعات شود. چهار مولفه ای که ما لیست کرده ایم در هماهنگی برای بهبود عملکرد گیربکس موثر هستند. اگر همه این قطعات به درستی کار کنند مشکلی در گیربکس وجود ندارد. اما اگر یکی از آنها بشکند، اولین نشانه های وجود مشکل را خواهیم دید و نیاز به تعمیر رنو ال 90 است.

برای تعویض روغن گیربکس در تعمیر رنو ال 90 باید دو شرط را به خاطر بسپارید. مثلا در دفترچه راهنمای خودرو آمده است که هر سه ماه یکبار روغن خودرو را تعویض کنید یا هر 5000 کیلومتر روغن را تعویض کنید.
تعمیر گیربکس توسط تعمیر رنو ال 90 خدمتی بسیار مهم است زیرا گیربکس یکی از قطعاتی است که در خودروهای اتوماتیک و گیربکس یافت می شود و قطعه ای به شدت حیاتی است.

تعمیر گیربکس به صورت حرفه ای خدمتی دیگر از تیم تعمیر رنو ال 90 در مجموعه امداد خودرو 786 در تهران و برای همشهریان است که به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن عرضه و انجام می شود.

برای تعیین اینکه آیا زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک تندر 90 فرا رسیده است، دو راه حل دارید:

 • بررسی کیلومتر خودرو
 • بررسی ظاهر روغن گیربکس

تعمیر گیربکس ال نود ( تعمیر رنو ال 90 )

گیربکس خودرو از چهار قسمت تشکیل شده است.

 1. مکانیک
 2. هیدرولیک
 3. برق
 4. کامپیوتر

این چهار قسمت در یک گیربکس اتوماتیک با هماهنگی خاصی با هم کار می کنند تا عملکرد گیربکس و رانندگی راحت تر و لذت بخش تر شود. ( تعمیر رنو ال 90 )
تا زمانی که یکی از این قطعات مشکلی نداشته باشد، ماشین شما بدون مشکل کار می کند و نیازی به تعمیر گیربکس نخواهد بود.
گیربکس اتوماتیک (توربین) و گیربکس معمولی (کلاچ) هر دو یک کار را در ماشین انجام می دهند اما در عملکرد کاملاً متفاوت هستند و باید بگوییم که عملکرد و فناوری یک گیربکس اتوماتیک بسیار پیچیده است.

 • تعمیر سرسیلندر ال 90 ( تعمیر رنو ال 90 )
 • تعویض کمک فنر جلو ال 90
 • تعویض کمک فنر عقب ال 90

تعویض بلبرینگ ال 90

اگر در حین کار صدای سوت از خودرو شنیدید و با فشار دادن کلاچ متوقف شد، ممکن است مشکل از بلبرینگ های کلاچ باشد. در این حالت، بلبرینگ کلاچ باید تعویض شود تا صدا متوقف شود. هر چه این صدا بلندتر باشد، احتمال نیاز به تعویض بلبرینگ بیشتر است. ( تعمیر رنو ال 90 )

همچنین، شل بودن فنر کلاچ گاهی اوقات می تواند آن صدا را ایجاد کند. در برخی موارد این صدا می تواند از بلبرینگ های گیربکس بیاید که به دلیل درست کار نکردن این صدا را ایجاد می کنند.

وقتی در حین رانندگی صدای سوت می شنوید باید توجه خود را به سمت این صدا معطوف نمایید که اگر وقتی که کلاچ را فشار می دهم سوت کاملا قطع می شود یا نه؟. این مشکل می تواند در این شرایط به دلیل وجود مکشل در  اتصالات باشد که با تعمیر رنو ال 90 میتوان آن را رفع نموداما اگر خودروی شما این مشکل را دارد باید برای تعمیر رنو ال 90 به تعمیرگاه ویژه رنو تحت نظر امداد خودرو 786  مراجعه کرده و بلبرینگ خودرو را تعویض کنید.

اگر می خواهید بدانید بلبرینگ ها خراب هستند و نیاز به تعویض و تعمیر رنو ال 90 دارید، به صدای سوت دقت کنید و در صورت شنیدن صدای سوت با تیم تعمیر رنو ال 90 امداد خودرو 786 تماس بگیرید.

تعویض لنت ترمز ال 90

لنت ها یکی دیگر از مسائل و قطعات بسیار مهم در حفظ ایمنی خودرو هستند که اطمینان از صحت و سلامت بودن آنها امری حیاتی در خودرو و حفظ جان سرنشینان است ٰ در همین راستا اگر نیاز به تعویض لنت با تیم تعمیر رنو ال 90 امداد خودرو 786 در محل دارید کافی است با تیم ما تماس حاصل نموده و اقدام به تعمیر رنو ال 90 و تعویض لنت خودرو خود با استفاده از بهترین قطعات و لنت های اورجینال نمایید.

لنت ترمز ال 90 معمولاً بوسیله پرچ روی کفشک قرار می گیرند، اما الگوهای چسبنده نیز از آنها وجود دارد. به دلیل وجود تراشه هایی که می تواند به لنت ترمز آسیب برساند، بهتر است قبل از رسیدن لنت ترمز به سطح، نسبت به تعویض انت ترمز ال 90 اقدام کنید. در این مرحله تقریباً 3 تا 4 میلی متر ضخامت باقی می ماند.

 • تعویض بلبرینگ ال90
 • تعویض شمع ها و وایرهای ال 90
 • تعمیر جلوبندی ال 90 ( تعمیر رنو ال 90 )
 • تعویض لنت جلو ال 90
 • تعویض واتر پمپ ال 90

تعویض تسمه تایم ال 90

اولین راه تشخیص تعویض تسمه تایم ظاهر آن است. وجود ترک در تسمه تایم ال نود، از دست دادن شیار ها و مواردی از این دست می تواند نشانه تعویض تسمه تایم ال نود باشد. زمانی که متوجه شدید موتور در هنگام رانندگی از تنظیم خارج شده است، حتما تسمه تایم خودرو تندر نود را بررسی کنید. ( تعمیر رنو ال 90 )

اگر تسمه تایم محکم نباشد، می تواند باعث سر خوردن تسمه روی قرقره و در نتیجه سرگردانی آن در شتاب شود. در واقع هنگام شتاب گیری دور موتور خودرو از حد معمول بیشتر می شود.

در مطالب قبلی در مورد اهمیت این قطعه در سیستم داخلی خودرو و در مراحل تعمیر رنو ال 90 تحت عنوان زمان تعویض تسمه تایم رنو مگان و رنو ال نود و نکات مهم صحبت کردیم. تسمه تایم نه تنها در خودروی مگان بلکه در سایر خودروها مانند خدمات تعمیر رنو ال 90 نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و می توان آن را یکی از مهم ترین قسمت های خدمات تعمیر رنو ال 90دانست.

زمان مناسب تعویض تسمه تایم در تعمیر رنو ال 90

اگر می خواهید زمان مناسب تعویض تسمه تایم را در تعمیر رنو ال 90 بدانید باید به ظاهر آن توجه کنید . به طور معمول، تسمه تایم از مشکلاتی مانند ترک ، دندانه های از دست رفته، سایش و غیره رنج می برد. زمانی که خودرو بیش از 2000 کیلومتر را طی کرده است، می بایست در تعمیر رنو ال 90 به این قسمت نیز توجه نمایید.

عواملی مانند شل بودن تسمه تایم باعث لغزش و پرش های اشتباه می شود. بی نظمی باعث کاهش سرعت و شتاب خودرو می شود. لذا در مراحل تعمیر رنو ال 90 از تعمیرکاران تیم تعمیر رنو ال 90 ما بخواهید تا به این قطعه نیز توجه نمایند.

تنظیم موتور ال نود ( تعمیر رنو ال 90 )

برای تنظیم موتور L90 به تجهیزات مخصوص آن احتیاج خواهیم داشت. دستگاهی به نام دستگاه چهار گاز دستگاهی است که گازهای خروجی را آنالیز می کند و عملکرد موتور را بسته به گازهای خروجی تنظیم می کند.

برای تنظیم موتور در تعمیر رنو ال 90 باید از تجهیزات خاصی استفاده شود. این دستگاه می تواند گازهای خروجی اگزوز را آنالیز کرده و بر اساس آن موتور را تنظیم کند.

اگر موتور را تنظیم نکنید، مطمئناً مشکلات زیادی برای خودرو ایجاد خواهد شد مانند: افزایش مصرف سوخت ، کاهش شتاب خودرو ، خرابی سایر قطعات و فشار بر گیربکس پس هرچه سریعتر نسبت به تعمیر رنو ال 90 و تنظیم موتور اقدام نمایید.

سرویس دوره ای ال 90

این بدان معنی است که تعویض تسمه تایم ال نود در زمان مناسب نیز مهم است، زیرا اگر تسمه تایم را در زمان مناسب و پس از طی مسافت مشخص شده توسط شرکت تعویض نکنید، ممکن است در حین رانندگی ناگهان تسمه پاره شود. ( تعمیر رنو ال 90 )

سرویس دوره ای که باید برای خودروی ال 90 انجام شود، ضد یخ، روغن ترمز، روغن موتور و … بررسی سطح مایعات مانند
یکی از مواردی که می تواند به واشر سرسیلندر آسیب برساند، خرابی ترموستات است.
ضمناً قطعاتی مانند کمک فنر ال 90 و … نیز باید از نظر سلامت بررسی شوند.
اگر مدتی سوزن های انژکتور ال 90 را تمیز نکرده باشید، تعمیرکار این کار را با کمک دستگاه برای شما انجام می دهند.

تعمیر رنو ال 90 و نگهداری دوره ای از قسمت های مختلف از جمله موتور و تسمه تایم توسط تعمیر رنو ال 90 بسیار مهم است. در زمان تعمیر رنو ال 90 و نگهداری دوره ای که معمولا هر 3 ماه یا 6 ماه یکبار انجام می شود، تمامی قطعات و اجزای خودرو بررسی و ایرادات آن تعمیر می شود.

اگر یکی از قطعات خراب شد، با تعویض آن در زمان مناسب از هزینه های هنگفت بعدی جلوگیری و صرفه جویی می کنید.