باتری به باتری سیار | باطری به باطری سیار | امداد باتری سیار | امداد باطری سیار

باتری به باتری سیار

باتری به باتری سیار خودرو یکی از خدمات بسیار پر تقاضا  بشمار می‌رود. باطری ماشین مانند قلب آن عمل میکند و اگر درست کار نکند، ما شاهد نوسانات برق و در نتیجه سایر ایرادات در خودرو خواهیم بود. باطری به باطری سیار | امداد باتری سیار | امداد باطری سیار )

تیم تعمیر و تعویض باطری امداد خودرو 786 در نظر دارد که بهترین نوع باتری خودرو را خدمت شما ارائه کند و همچنین بتواند خدمات امداد باتری را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهد.

جهت ثبت درخواست امداد باتری سیار به امداد خودرو 786 از طریق شماره تلفن درج شده تماس بگیرید.

باطری به باطری سیار   

باتری به باتری سیار ماشین و جامپ استارت از دسته کارهایی است که تمام کسانی که از خودرو استفاده می کنند، باید انجام آن را بلد باشند. برای همه ما پیش آمده است که خودرو با استارت زدن روشن نمی شود. در این جا سعی می کنیم به صورت ساده دلیل این اتفاق و راه حل آن را بگوییم.

مطمئنا وقتی خودرو شما استارت نمی خورد و تمامی قطعات برقی خودرو از کارافتاده اند, دلیلش را می توان در باتری ماشین جستجو کرد.یکی از راه حل های آن هم باتری به باتری کردن خودرو است اما چگونه؟ برای روشن کردن و راه انداختن باتری خودرو شما ۳ راه حل وجود دارد.

کارشناسان  امداد خودرو 786 به سرعت در محل حاضر خواهند شد و به راحتی باتری ماشین شما را تعویض خواهند کرد که برای این کار می توانید یا به صورت تلفنی تماس گرفته و از خدمات مکانیک سیار ما بهره‌مند شوید.

باتری به باتری سیار | باطری به باطری سیار | امداد باتری سیار | امداد باطری سیار

امداد باتری سیار امداد خودرو 786 ( باتری به باتری سیار )

امداد باتری شبانه روزی و تمام وقت 786 بصورت 24 ساعته فعال هستند تا شما را راهنمایی و امداد رسانی کنند. باید توجه داشته باشید که در امداد خودرو ما مجموعه ای از خدمات را ارائه میشود. باتری به باتری سیار بصورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در تمامی نقاط تهران می‌باشد.

امداد باطری در مکان‌های مختلفی استقرار پیدا کرده اند. در نتیجه شما میتوانید بسیار راحت به آن دسترسی پیدا کنید. در صورت نیاز تماس بگیرید. امداد باتری سیار شرق تهران و امداد باتری سیار غرب تهران یکی از فعال ترین تیم های امداد باطری سیار در سطح شهر هستند.

 

خدمات امداد باطری سیار و شبانه روزی ( باتری به باتری سیار ) و تعمیر خودرو در محل مناطق زیر را شامل میشود:

  • باطری به باطری سیار غرب تهران
  • باطری به باطری سیار شرق تهران
  • باطری به باطری سیار شمال تهران
  • باطری به باطری سیار جنوب تهران

امداد باتری سیار شبانه روزی ( باتری به باتری سیار )

امداد باتری شبانه روزی 786 یا باتری به باتری سیار با توجه به اهمیت بالایی که دارد، در طی شبانه روز در هفت روز هفته بدون تعطیلی میتواند خدمات تعویض باطری، باطری به باطری سیار و سایر موارد مربوط به باطری را برای شما انجام دهد.

در مواقعی که خودرو شما به دلیل مشکل باطری و برق رسانی به موتور دچار مشکل میشود، میتوانید با تماس با امداد خودرو 786 درخواست امداد باتری سیار شبانه روزی داشته باشید.

مراحل باتری به باتری سیار

اگر این روش را انتخاب می کنید مراحل باتری به باتری سیار را به صورت زیر انجام دهید.

 

  1. خودرویی با باتری سالم پیدا کنید.

2. کابل باتری که جزوی از تجهیزات جانبی خودرو است را از بین تجهیزات انتخاب کنید.

3. خودرویی که باتری آن سالم است را در کنار خودرو خودتان طوری پارک کنید که بتوان از کابل اتصال استفاده کرد.

4. سوئئیچ هر دو خودرو نیز باید بسته باشد. سپس کاپوت را باز کنید.

5. با استفاده از مقاله جدا کردن باتری ماشین, قطب های مثبت و منفی باتری را شناسایی کرده, کابل مشکی را برای قطب منفی و کابل قرمز را برای قطب مثبت ستفاده کنید. باتری به باتری سیار

6. قسمت فلزی بدون رنگ برای برقرای اتصال کابل منفی در ماشینی که باتری آن خوابیده مشخص کنید.

امداد باطری سیارباتری به باتری سیار | باطری به باطری سیار | امداد باتری سیار | امداد باطری سیار

7. یک طرف کابل قرمز را به قطب مثبت باتری خوابیده و طرف دیگر را به قطب مثبت باتری سالم متصل کنید.

8. کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری سالم متصل کنید. باطری به باطری سیار

9. به هیچ عنوان سمت دیگر کابل مشکی رنگ را به قطب منفی باتری دشارژ وصل نکنید. همچنین توجه کنید اگر کابل ها را به قطب های اشتباه وصل کنید باعث انفجار باتری می شود.

10. محل مناسب اتصال سمت دیگر کابل مشکی روی قسمت فلزی است که از قبل آن را مشخص کردید. ( باتری به باتری سیار )

11. وقتی از درستی اتصالات مطمئن شدید خودرو سالم را استارت بزنید و بعد از چند دقیقه بدون دست زدن به اتصالات ماشین با باتری خوابیده را استارت بزنید.

12. بعد از روشن شدن ماشین با باتری شارژ اول اتصال کابل مشکی با بنه فلزی خودرو دارای مشکل قطع کرده و سپس اتصال کابل مشکی با خودرو سالم را هم قطع کنید. برای کابل قرمز اما اول از خودرو سالم و سپس از خودرو دشارژ جدا کنید. باتری به باتری سیار| باطری به باطری سیار

بعد از طی کردن تمامی این مراحل و بعد از استارت زدن اگر باز هم خودرو روشن نشد بعد از دقایقی ماشین سالم را استارت بزنید و و بعد از دو دقیقه بدون اینکه به اتصالات کابل ها دست بزنید خودرو دشارژ را استارت بزنید. اگر باز هم روشن نشد دیگر مشکل از باتری نیست و احتمالا مشکل از سیم کشی ها و یا آلترناتور خودروتان است.

 

باتری به باتری سیار | امداد باتری سیار

نکات مهم برای شیوه صحیح باتری به باتری

فراموش نکنید حتما که قبل از استارت زدن ماشین با باتری خالی و خاموش ، ابتدا چند دقیقه اجازه دهید باتری آن توسط خودروی ماشینی که روشن است با استفاده از کابل اتصال چند دقیقه شارژ شود.

با این کار از وارد کردن فشار ناگهانی به دینام ماشین روشن و آسیب زدن به آن پیشگیری کرده اید.۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان برای این کار کافی است. توجه داشته باشید که قطب های باتری به طور صحیح متصل باشند. سپس بعد از استارت زدن خودرو خراب، به محض روشن شدن آن سریعا کابل‌ها را جدا کنید. باتری به باتری سیار

 

زیرا در حالتی که کابل‌ها متصل باشند ممکن است به خاطر تفاوت در میزان شارژ دینام‌ها، تداخل آمپر به وجود آید و منجر به خراب شدن قطعات برقی ماشین شود.باتری های خودرو دو سر (یا ترمینال) دارند که بالا یا کنار باتری قرار می گیرند.

در باتری هایی که دو سر آنها بالای باتری قرار دارد، یکی از سرها از دیگری بزرگتر است. سر بزرگتر قطب مثبت باتری است و معمولاً با علامت + علامتگذاری می شود. سر کوچکتر هم قطب منفی است و با علامت – مشخص می شود. در باتری هایی که دو سر آنها کنار باتری قرار دارد، کابل ها به دو سر باتری پیچ شده اند.

باتری به باتری سیار | باطری به باطری سیار | امداد باتری سیار | امداد باطری سیار

همچنین با علامت های + و – مشخص شده اند و در برخی از آنها هم از رنگ قرمز برای نمایش مثبت و رنگ سیاه برای نمایش منفی استفاده می شود.سر منفی باتری مستقیماً به بدنه فلزی خودرو و بلوک فلزی موتور وصل می شود. باتری به باتری سیار

سر مثبت هم عایق بندی می شود و به تمام اجزایی که نیاز به برق دارند وصل می شود. سر مثبت باتری هیچگاه نباید با بدنه تماس پیدا کند و شما هم نباید باعث ایجاد اتصال های کوتاه بشوید.

دیگر خدمات امداد خودرو 786 : تعمیر گیربکس

قبل از انجام باتری به باتری مطمئن شوید مشکل از باتری است ( باتری به باتری سیار )

چرا ماشین استارت نمی خورد یا علت روشن نشدن خودرو چیست؟ اگر این مقاله را مطالعه کنید با استارت اول ایراد خودرو را پیدا خواهید کرد. یا به چراغ های ماشین توجه کنید اگر با روشن کردن آن ها نور کم و زیاد شد بدانید احتمالا باتری ماشین خالی کرده است.

با ضعیف شدن نور چراغ مطمئن خواهید شد مشکل از باتری است که توان قبلی را ندارد. ولی اگر نور آن تغییری نکرده است باید مشکل را در جای دیگری جستجو کنید.

استارت بزنید و توجه کنید که آیاچراغ های داخلی و داشبورد روشن می شوند یا خیر، چرا که حتی در کم شارژ ترین باتری ها هم می توانید نور بسیار ضعیفی در چراغ های ببینید. اگر دیدید واقعا هیچ چراغی روشن نمی شود، در آن صورت باید بدانید مشکل از سوئیچ و استارت شما است. باتری به باتری سیار

توجه داشته باشید که بعد از استارت زدن، اگر مشکل از باتری باشد خودرو باید سعی در روشن شدن باشد. در صورتی که بعد از استارت سریع قطع شود نشان می دهد مشکل از باتری نیست.