تعمیر سیتروئن در تهران | تعمیر سیتروئن در محل | تعمیر سیتروئن در کرج

تعمیر سیتروئن

هدف کلی در مجموعه امداد خودرو تهران 786 ارائه بهترین خدمات در تعمیر سیتروئن به شما مالکین عزیز سیتروئن در تهران است ، ما با جلب رضایت شما و ارائه بهترین خدمات سعی داریم تا جایگاه خود را به عنوان بهترین و تخصصی ترین تعمیر کار سیتروئن در تهران حفظ نماییم.

تعمیر سیتروئن در محل | تعمیر سیتروئن در تهران | تعمیر سیتروئن در تهران

تعمیر سیتروئن در تهران

مجموعه امداد خودرو 786 با بهترین کیفیت و داشتن زبده ترین تعمیرکاران سیتروئن خدمات زیر را به شما عزیزان ارائه می‌نماید.

 • تعمیر کلی موتور سیتروئن
 • تعمیر کلی گیربکس اتوماتیک سیتروئن
 • تعمیر جلوبندی سیتروئن ( تعمیر سیتروئن )
 • تعمیرات برق به صورت تخصصی سیتروئن
 • نصب انواع آپشن ها و تعمیر آپشن های سیتروئن
 • انجام سرویس های دوره ای سیتروئن

 

تعمیرگاه سیتروئن در تهران ( تعمیر سیتروئن در محل )

کارخانه خودرو سازی سیتروئن که کارخانه ای فرانسوی است ، سالهاست که یکی از بهترین های صنعت خودرو سازی جهان محسوب می‌شود و مدلهای به یاد ماندنی ای را روانه بازار نموده که درحال حاضر نیز از بهترین خودروهای بازار سیتروئن های وارداتی در ایران محسوب میشود. ( تعمیر سیتروئن )

این کمپانی به دست آندره گوستاو ، که صنعتگری فرانسوی بود در سال 1919 تاسیس و تا سال 1976 بخشی از گروه پژوت سیتروئن محسوب میشد. اولین خودرو تولید شده در کارخانه سیتروئن در سال 1934 و خودرویی دیفرانسیل جلو بود.

تعمیر سیتروئن اتوماتیک

کارخانه خودرو سازی سیتروئن اولین خودرو دارنده هیدرونوماتیک خود تنظیم شونده جهان را در سال 1954 تولید و درست یک سال بعد از آن نیز اولین خودروی تولید انبوهش را با سیستم ترمز دیستکی روانه بازار کرد.

سیتروئن همیشه در صنعت خودرو سازی نوآوری های بزرگی را داشته برای نمونه ، فارغ از آنچه تا کنون گفته شده است. ( تعمیر سیتروئن )

سیتروئن در سال 1967 چراغ های جدید خود را به بازار عرضه نمود که میتواند دید راننده را در جاده ها پرپیچ خم تا میزان بسیار بالایی بهبود بخشد و توسط همین ابداعات توانست عنوان سه دوره انتخاب به نام بهترین خودروی سال را از آن خود نماید.

سیتروئن خودرویی خاص است، امروزه با رشد تکنولوژی این کارخانه خودرو سیازی نیز از بهترین و نوین ترین تکنولوژی در ساخت مدل های مختلف خودروی خود استفاده نموده است و میتوان گفت با توجه به اینکه سیتروئن تنها کارخانه خودروسازی است که سه قهرمانی مختلف را موفق شده است به دست آورد شما، شما هم با سیتروئن همیشه قهرمان خواهید بود.

اما در ایرن کمتر مراکزی وجود دارد تا قادر به انجام تعمیر سیتروئن به صورت دقیق و تخصصی باشند و با توجه به این نکته که سیتروئن خودرویی لوکس محسوب میگردد جهت تعمیر سیتروئن می‌بایست به مراکز تخصصی مانند امداد خودرو 786 مراجه نمایید.

تعمیر سیتروئن بصورت سیار

دوستان عزیز توجه داشته باشید که عوامل بسیار زیادی در خرابی گیربکس سیتروئن و همینطور نگهداری مناسب از گیربکس سیتروئن دخیل و موثر هستند که امداد خودرو 786 برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در ادامه به آنها اشاره میکند تا هنگام تعمیر سیتروئن نکات لازم را مدنظر داشته باشید.

برخی از این عوامل عبارت اند از:

 1. عوض نکردن حالت گیربکس در زمان مناسب
 2. رانندگی نکردن در حالت N
 3. در حالی که ماشین در حالت ِD است گاز ندهید. ( تعمیر سیتروئن )
 4. قبل از توقف کامل حالت پارک را انتخاب نکنید
 5. انجام ندادن سرویس های به موقع گیربکس

تعمیر گیربکس سیتروئن

تعمیرگاه آنلاین گیربکس، یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران است.

مجموعه ما با در اختیار داشتن بروز ترین تجهیزات و پرسنلی متخصص در تعمیر انواع مدل های گیربکس اتوماتیک به خصوص گیربکس اتوماتیک خودرو های DS، در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

تمامی مهندسان و تعمیرکاران ما به تعمیرات گیربکس اتوماتیک دی اس آشنا بوده و در سریع ترین زمان عیب گیربکس را پیدا کرده و شما میتوانید جهت تعیین وقت و ثبت سفارش تعمیر سیتروئن سیار با ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید جهت انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک DS با ما هماهنگ شوید.

هزینه و قیمت تعمیر سیتروئن

هزینه و دستمزد تعمیرات گیربکس اتوماتیک دی اس بعنوان یکی از خدمات تعمیر سیتروئن در محل کی از سوالات بسیار پر تکرار بین صاحبان خودرو های دی اس و همچنین بسیاری دیگر از صاحبان خودرو های گیربکس اتوماتیک میباشد.

واقعیت این است که این سوال پاسخ مشخصی قبل از بازدید و بررسی های دقیق توسط متخصص مربوطه ندارد.

یعنی ما نمیتوانیم قبل از اینکه گیربکس را از نزدیک بررسی کنیم، هزینه بابت دستمزد تعمیر آن تعیین کنیم.

متخصصان ما به صورت تلفنی میتوانند حدس هایی جهت اینکه مشکل گیربکس اتوماتیک شما از کجاست، بزنند اما برای بررسی دقیق تر نیازمند بررسی حضوری میباشد.

شما میتوانید جهت پیدا کردن مشکل اصلی گیربکس اتوماتیک خودرویتان با ما جهت سفارش تعمیر سیتروئن فوری تماس حاصل فرمایید.

متخصصان ما به صورت رایگان عیب یابی های اولیه را انجام داده و بعد از اعلام هزینه و با تایید شما فرآیند تعمیرات شروع میشود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک سیتروئن در تهران

با توجه به اینکه خودروهای اتوماتیک در مقایسه با خودروهایی با گیربکس دستی از حساسیت بالایی برخودارند ادامه استفاده و رانندگی از خودرویی با دنده اتوماتیک و گیربکس معیوب به گسترش خرابی در گیربکس می‌انجامد و توجه به روغن گیربکس و تعویض به موقع آن در زمان مناسب عامل مهم دیگری در نگهداری بهینه از گیربکس اتوماتیک است.

لازم به ذکر است که خودروهای اتوماتیک از سیستم برقی بسیار پیچیده تری برخوردار هستند که تمام این عوامل اهمیت تعمیر گیربکس اتوماتیک سیتروئن را توسط تعمیرکاران خبره افزایش داده است ، شما میتوانید به راحتی از خدمات تعمیر سیتروئن در امداد خودرو تهران 786 استفاده نمایید.

خدمات تعمیر سیتروئن در محل

 1. تعمیر جلوبندی، برق خودرو
 2.  تعمیرات پمپ فرمان و پمپ ارتفاع سیتروئن C5
 3. رفع مشکل تاخیر گاز خوردن C5
 4. نصب ورژن جدید ECU خودرو C5
 5. خرید و فروش کلیه قطعات سیتروئن زانتیا و سیتروئن C5 به صورت نو و یا استوک با قیمت مناسب
 6. عیب یابی و تست دیاگ سیتروئن با دستگاه لگزیا
 7. تعمیر سیتروئن در کمترین زمان

هزینه تعمیر سیتروئن در تهران

هزینه تعمیر سیتروئن میتواند در صورتی که شما عزیزان مراکز غیر تخصصی را برای تعمیر سیتروئن انتخاب نمایید و اقدامات اشتباه ایشان میتواند باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در نقاط مختلف خودرو شما شود.

اما در صورت انتخاب امداد خودرو تهران 786 جهت تعمیر سیتروئن خود در تهارن و کلیه مناطق تهران در محل شما ، بالاترین کیفیت همراه با پایینترین قیمت توسط تعمیرکاران زبده ما قابل دسترس شما عزیزان خواهد بود.

تعمیرگاه سیتروئن در تهران

تعمیر گاه و تعمیرکاران تخصصی موجود در مجموعه امداد خودرو 786 در کلیه مناطق تهران در حال خدمت رسانی و ارائه خدمات جهت تعمیر سیتروئن در محل شما خواهد بود ما با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات قادر به ارائه تعمیرات تخصصی انواع مدل های سیتروئن است.

تعمیر سیتروئن در تهران با پاینترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمتی است در جهت رفاه حال شما عزیزان تهرانی مالکین محترم انواع خودروهای سیتروئن